Ανανεούμενες αλφαβητικές λίστες εκκίνησης - Eνημέρωση μέχρι 18.4.2018

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για να προβούμε σε κάποια αναγκαία διόρθωση, σας παρακαλούμε να απευθυνθείτε, στο email    Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η παραλαβή του πακέτου συμμετοχής του παιδιού, θα γίνεται με χρήση του αριθμού συμμετοχής του και όχι με το ονοματεπώνυμό του.

Σας συνιστούμε να ενημερώνεστε για τις σημαντικές πληροφορίες που αφορούν τους αγώνες, τις Ανανεούμενες Λίστες Εκκίνησης, την Παραλαβή του πακέτου συμμετοχής σας, τις κυκλοφοροριακές ρυθμίσεις που θα ισχύσουν την ημέρα των αγώνων (Κυριακή 22/04/2018), τις  Ώρες Εκκινήσεων & Απονομών, τις Μεταφορές & τις θέσεις Πάρκινγκ κ.α. πατώντας «εδώ».

Σας ευχόμαστε ολόψυχα το παιδί να χαρεί τον αγώνα!

BIB ΕΠΩΝΥΜΟ - SURNAME ΟΝΟΜΑ - NAME ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΟΜΑΔΑ - GROUP etos
7001 ANTUNES ANA ARMANDO F   1973
7002 ANTUNES DANIEL VITOR M   2003
7003 BABAR SHAFQAT Hassan M   1983
7004 BONEVA BOYKA Stoian F Inter Alia 1973
7005 DRAGOMİR ADA ANTREI F SΜΟRMED 1980
7006 MASSAROTTI ΠΑΥΛΟΣ GIORGIO M   2010
7007 MILED EMNA Mohammed F Inter Alia 1989
7008 MISTICONI ANDREA Massimo M EULER HERMES HELLAS 1972
7009 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7174 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΚΛΕΛΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7125 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7189 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7010 ΑΛΕΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7011 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1993
7012 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1993
7215 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γυναίκα ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1981
7013 ΑΝΕΖΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7014 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κωνσταντινος M EULER HERMES HELLAS 1977
7126 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7127 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7128 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7214 ΒΑΓΙΩΝΗΣ - ΚΟΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΡΟΣ Άνδρας ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1988
7015 ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ιωάννης M Inter Alia 1989
7129 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7130 ΒΟΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7131 ΒΟΓΓΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7165 ΒΟΖΕΡ ΕΛΕΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7184 ΒΟΖΕΡ ΟΣΚΑΡ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7185 ΒΟΣΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7016 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ   F ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7132 ΓΑΙΤΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7133 ΓΑΙΤΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
5842 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2009
5844 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2009
7017 ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7211 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΠΑΟΥΛΑ-ΕΛΕΝΑ ΘΩΜΑΣ Γυναίκα ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1972
7018 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7019 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7020 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1973
7021 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ F   1993
7022 ΓΚΟΓΚΟΥ ΜΙΝΑ Χρήστος F EULER HERMES HELLAS 1985
7023 ΓΚΟΝΤΕΒΑ ΜΑΡΙΑ Νικόλαος F EULER HERMES HELLAS 1973
7024 ΓΚΟΥΡΑ ΠΑΡΘΕΝΑ   F ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
5843 ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2010
7025 ΓΟΥΡΔΟΥΜΙΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7026 ΔΕΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7213 ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Άνδρας ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1983
7178 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7134 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7135 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7136 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7137 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7027 ΔΙΟΝΥΣΙΩΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   2011
7225 ΔΙΟΝΥΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2013
7138 ΔΟΥΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7202 ΔΡΑΚΟΥΛΑΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ Γυναίκα #1MOREKM 2013
7203 ΔΡΑΚΟΥΛΑΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Γυναίκα #1MOREKM 2011
7028 ΔΡΟΣΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ   F ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7029 ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΈΒΕΛΥΝ Κων/νος F EULER HERMES HELLAS 1976
BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ sex group etos
7030 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7183 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7187 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7139 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΑΝΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7166 ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΝΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7169 ΖΑΡΚΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7142 ΖΕΡΒΟΣ Κ.   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7144 ΖΕΡΒΟΣ Ν   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7140 ΖΕΡΒΟΥ Κ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7141 ΖΕΡΒΟΥ ΚΙΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7143 ΖΕΡΒΟΥ Μ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7224 ΖΗΚΟΥ ΕΒΕΛΥΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1974
7031 ΖΩΗ ΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1965
7032 ΉΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7033 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΝΝΗΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7209 ΙΟΡΔΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Άνδρας ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1954
7034 ΚΑΛΦΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ Παναγιώτης F Inter Alia 1993
7145 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΑΘΗΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7146 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7035 ΚΑΜΠΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΣΙΔΩΡΟΣ F   1979
7036 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7037 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7038 ΚΑΡΑΜΑΝΩΦ ΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7039 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ MАРΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ F   1974
7040 ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7041 ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΗ ΟΛΓΑ ΜΗΝΑΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7042 ΚΑΤΡΑΜΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7043 ΚΑΤΡΑΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7044 ΚΑΤΣΙΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1990
7045 ΚΟΙΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7046 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7047 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7048 ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7210 ΚΟΡΑΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γυναίκα ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1969
7049 ΚΟΡΚΑ ΖΩΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   1978
7050 ΚΟΣΚΟΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7051 ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Δημήτριος M EULER HERMES HELLAS 1967
7052 ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΑΛΙΝΑ ΣΥΜΕΩΝ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7053 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Αθανάσιος F EULER HERMES HELLAS 1970
7054 ΚΡΙΕΖΗ ΛΙΛΑ Λάζαρος F EULER HERMES HELLAS 1977
7055 ΚΡΙΚΩΝΗ  ΒΕΡΟΝΙΚΗ Θεόδωρος F Inter Alia 1983
7147 ΚΥΡΖΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7148 ΚΥΡΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7056 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7057 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7058 ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   F Inter Alia 1997
5845 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΚΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 2011
5846 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 2008
7059 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΙΑΝ Αντρέας F EULER HERMES HELLAS 1981
7060 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2012
7061 ΛΙΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7149 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7062 ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7217 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1976
7063 ΜΑΜΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7168 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7064 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Παναγιώτης F EULER HERMES HELLAS 1980
7065 ΜΑΡΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛ Γιάννης F Inter Alia 1993
7150 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΠΕΝΥ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7066 ΜΑΥΡΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δημήτριος F Inter Alia 1996
7067 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Κωνσταντίνος F EULER HERMES HELLAS 1977
7068 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΓΙΟΥΛΗ Κων/νος F EULER HERMES HELLAS 1975
7151 ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7069 ΜΠΑΚΑ ΜΥΡΤΩ ΜΑΝΩΛΗΣ F   2009
7182 ΜΠΑΦΙΛΙΑ ΑΛΙΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7188 ΜΠΑΦΙΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7219 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7070 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7071 ΜΠΟΝΩΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Πέτρος M EULER HERMES HELLAS 1982
7072 ΜΠΟΥΡΑ ΆΝΝΑ Βασίλειος F EULER HERMES HELLAS 1982
7073 ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Αλέξανδρος M EULER HERMES HELLAS 1977
7074 ΜΠΟΥΡΝΙΑ ΜΑΡΘΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ F   1964
7075 ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ M   1994
7076 ΜΠΟΥΣΓΟΛΙΤΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7077 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7152 ΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7205 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΤΙΝΟΣ   Άνδρας    
7078 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   F ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7079 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7080 ΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7081 ΝΤΑΟΥΤ ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΑΝΤ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7181 ΝΤΑΡΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7153 ΝΤΑΤΣΕΝΚΟ ΑΝΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7082 ΞΕΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7186 ΠΑΖΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7176 ΠΑΖΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΑΛΙΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7212 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γυναίκα ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1980
7083 ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΣΠΑΣΙΑ   F ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7155 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7084 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M FLOGA RUNNING TEAM 2011
7085 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F FLOGA RUNNING TEAM 2013
7156 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7086 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ Λευτέρης M Inter Alia 1983
5840 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας Ανεξάρτητη 1965
5841 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας Ανεξάρτητη 1965
7204 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   Άνδρας    
7087 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Σωτήριος F EULER HERMES HELLAS 1982
7088 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1961
7089 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7164 ΠΕΤΑΜΗ ΑΝΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7173 ΠΕΤΑΜΗ ΜΑΡΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7175 ΠΕΤΑΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7090 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7091 ΠΟΒΧ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ ΒΙΤΑΛΗ F   1998
7092 ΠΥΡΓΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Βασίλειος F Γέρακας running team 1979
7093 ΡΑΜΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7094 ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ Ελευθέριος F EULER HERMES HELLAS 1972
7157 ΡΕΜΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7158 ΡΕΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7095 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7159 ΡΟΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7096 ΡΟΥΝΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7170 ΣΑΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7172 ΣΑΒΑΚΗ ΛΙΤΣΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7177 ΣΑΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7179 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΙΡΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7218 ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1992
7180 ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΛΕΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7097 ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΝΗΤΡΙΟΣ M   2008
7098 ΣΙΝΤΟΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M Inter Alia 1994
7099 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ Νικόλαος F EULER HERMES HELLAS 1980
7100 ΣΟΦΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7101 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7160 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7161 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7162 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7163 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7102 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Κωνσταντίνος F EULER HERMES HELLAS 1988
7103 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2008
7104 ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7200 ΤΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2014
7201 ΤΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2011
7190 ΤΖΙΜΑ ΑΡΣΙΝΟΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7191 ΤΖΙΜΑ ΕΛΠΙΔΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7192 ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7105 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7106 ΤΖΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7193 ΤΖΟΒΑ ΕΛΕΝΗ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7107 ΤΟΥΣΙ ΛΟΥΙΣ ΓΙΟΥΛΣΙ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7108 ΤΡΑΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΗΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7109 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7216 ΤΡΙΤΣΑΡΟΛΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γυναίκα ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 1978
7110 ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ευάγγελος M EULER HERMES HELLAS 1981
7171 ΤΣΙΒΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7111 ΤΣΙΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7112 ΤΣΙΟΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1976
7113 ΤΣΙΡΙΜΠΑ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1979
7114 ΦΕΛΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1958
7194 ΦΕΤΟΥΡΗ ΒΙΚΥ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7195 ΦΕΤΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7196 ΦΕΤΟΥΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7115 ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7116 ΦΡΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ   F    
7197 ΦΡΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7167 ΦΡΕΙΖΕΡ ΙΣΙΔΩΡΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7117 ΦΥΤΡΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΕΤΡΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2007
7118 ΧΑΝΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ  
7119 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M   1946
7120 ΧΑΤΖΗΜΑΘΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2006
7207 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗ Γυναίκα Marathon team Junior 2007
7206 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗ Άνδρας Marathon team Junior 2007
7208 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗ Άνδρας Marathon team Junior 2008
7121 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M ΙΟΡΔΑΝΑΚΕΙΟΝ 2005
7122 ΧΙΟΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ιορδάνης M EULER HERMES HELLAS 1988
7123 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1980
7124 ΧΟΤΖΑ ΔΕΦΝΕ ΕΡΣΟΪ F   2012
7222 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗ Γ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7223 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗ Ε   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7220 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ Γ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7221 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ Κ   Άνδρας ΑΛΜΑ  
7198 ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ  
7199 ΧΡΥΣΟΥ ΦΡΟΣΕΛΙΝΑ   Γυναίκα ΑΛΜΑ