Ανανεούμενες αλφαβητικές λίστες εκκίνησης - Eνημέρωση μέχρι 15.4.2018

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για να προβούμε σε κάποια αναγκαία διόρθωση, σας παρακαλούμε να απευθυνθείτε, στο email    Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η παραλαβή του πακέτου συμμετοχής του παιδιού σας, θα γίνεται το ονοματεπώνυμό του και όχι με αριθμού συμμετοχής του. 

Σας συνιστούμε να ενημερώνεστε για τις σημαντικές πληροφορίες που αφορούν τους αγώνες, τις Ανανεούμενες Λίστες Εκκίνησης, την Παραλαβή του πακέτου συμμετοχής σας, τις κυκλοφοροριακές ρυθμίσεις που θα ισχύσουν την ημέρα των αγώνων (Κυριακή 22/04/2018), τις  Ώρες Εκκινήσεων & Απονομών, τις Μεταφορές & τις θέσεις Πάρκινγκ κ.α. πατώντας «εδώ».

Σας ευχόμαστε ολόψυχα το παιδί να χαρεί τον αγώνα!

BIB ΕΠΩΝΥΜΟ-SURNAME ΟΝΟΜΑ-NAME ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΟΜΑΔΑ - GROUP ETOΣ
2001 ACUNA CATHERINE JOY JERRY F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2006
2002 ANTOLIN CLE ANN ADELMO F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2009
2003 ANTUNES AURORA vitor F   2009
2004 APOSTOLIDIS ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΗΕ ΒΕST ΣΑΒΒΑΣ M   2006
2005 ARVANITIS STELLA MICHAEL F GS GLYFADAS 2009
2006 BAHAUDDIN SARAH SHOHAG F   2007
2007 BAILOUGOURIS ANGELA KONSTANTINOS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2012
2008 BAILOUGOURIS JENNIFER ANNA KONSTANTINOS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2011
2009 BELACHO ALTHEA MARIE ROMAN F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2011
2010 BELACHO MARIA ZION ROMAN F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2009
2011 BESAGAS THEODORI EDMUND M 15TH DIM. SXL. ATHINA 2007
5666 BRESCAN ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5665 BRESCAN ΜΑΡΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5664 BRESCAN ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2012 CABUGA ALOEWINA AMANCIO F   2007
2013 CARINO ELAIZA STEF ELIEZER F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2011
2014 COMIA ARGIRY ELMER M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE 2007
2015 DE CASTRO JUNE ANN MARC F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2009
2016 DEEPAK YASH Jadhav M   2009
2017 DESAGUN BLUNIO BLU M PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2010
5651 Dhondt-Bourouni Xenia Frank ΚΟΡΙΤΣΙ   2011
2018 GALIK ADAM Tichy M #theathlete #staleatlet 2006
2019 GARCIA JEREMY JERRY M PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2010
2020 IOANNIDOU KATERINA DIMITRIS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2011
2021 JARAMILLA MARJORIE TESSA JOEL F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2010
2022 JARAMILLA JOMAR JAMES JOEL M PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2009
2023 LENARD LUKAS RAFAL M   2006
2024 LENARD ALEKSANDRA RAFAL F   2012
2025 MIRANO MILA CRISTINA MARBANS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2008
2026 PIZZARO KYLEEN ANGELA RONALD F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2011
2027 TALO CON-CON DANNY M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE 2006
2028 TORDECILLA ALEIANA Xxxx F Wena tordecilla 2007
2029 VILLAHERMOSA DENISE RICO F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2013
2030 VLASOV FROL Aleksandr M   2008
2031 YADAO LEXTER ERNAN M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE 2007
2032 YATSYKOUSKA NATASHA VLADIMIR F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB 2006
2033 ZAFFRAN LAURENT Laurent M   2008
2034 ZAFFRAN TOM Laurent M   2007
2035 Α΄Ι'ΡΑΠΕΤΩΒ ΖΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΥ F   2012
2036 ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M   2011
2037 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2011
2038 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2010
2039 ΑΔΑΜΙΔΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2010
2040 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Χαράλαμπος F   2013
2041 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ Χαράλαμπος M   2014
2042 ΑΘΗΝΑ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2010
2043 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ F   2011
2044 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ M   2009
2045 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2007
2046 ΑΝΑΔΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2047 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2009
2048 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2008
2049 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΩΜΑΣ F   2012
2050 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΘΩΜΑΣ F   2010
2051 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2014
2052 ΑΝΔΑΛ ΣΑΡΑΗ ΔΑΝΙΕ F   2009
2053 ΑΝΔΡΕΩΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ M   2012
2054 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΗΛΙΑΣ F   2008
2055 ΑΝΔΡΟΥΤΣΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2014
2056 ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Κωνσταντίνος M   2010
2057 ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ   M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  8
2058 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2006
2059 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2060 ΑΞΙΣΑ ΕΛΕΝΗ Νικόλαος F   2014
2061 ΑΞΙΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Νικόλαος M   2012
5683 ΑΞΙΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2062 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ASPASIA QUEEN ΣΑΒΒΑΣ F   2011
2063 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M   2010
2064 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ M ΟΜΑΔΑ 2010
2065 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΡΗΓΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   2011
2066 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2009
5678 ΑΡΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2067 ΑΣΙΣ ΑΛΞΑΥ ΑΛΕΧ M   2009
2068 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2010
2069 ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   2007
2070 ΒΑΖΑΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F   2009
2071 ΒΑΡΟΥΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟς F   2008
2072 ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2011
2073 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ F MDX 2010
2074 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MDX 2010
2075 ΒΕΡΙΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 2013
2076 ΒΙΧΙ ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΕΝΤΟΡ F ΟΜΑΔΑ 2011
2077 ΒΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γεώργιος F   2012
2078 ΒΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Γεώργιος M   2010
2079 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ - ΔΑΦΝΗ ΔΙΟΝΥΣΗΣ F   2012
2080 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M   2011
2081 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2009
2082 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2006
2083 ΒΟΥΤΣΙΝΆΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ Κωνσταντίνος M Marathon club 2007
2084 ΒΟΥΤΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M #1morekm 2015
2085 ΒΡΑΪΛΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΘΑΝΟΣ M   2006
2086 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   2012
2087 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   2008
2088 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2011
2089 ΓΕΡΑΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2009
2090 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κωνσταντίνος M   2012
2091 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Κωνσταντίνος M   2012
5675 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5673 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΜΑΝΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2092 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2011
2093 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2008
2094 ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΛΑΟΣ M   2009
2095 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   2012
2096 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2008
2097 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   2010
2098 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   2013
2099 ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2006
2100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   2009
2101 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F   2012
2102 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M   2015
2103 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ M   2011
2104 ΓΙΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΑΡΓΥΡΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2008
2105 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ F   2006
2106 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M   2007
2107 ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Κωνσταντινος F   2014
2108 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2010
2109 ΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2006
2110 ΓΚΑΣΙΝΣΚΑΓΙΑ ΠΩΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2010
2111 ΓΚΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   2008
2112 ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   2006
2113 ΓΚΕΟΡΓΙΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΝΤΙΑΝΑ M   2008
5652 ΓΛΕΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5653 ΓΛΕΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2114 ΓΟΡΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ Βασίλης F   2013
2115 ΓΟΡΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Βασίλης F   2008
2116 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ F   2013
2117 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ F   2011
2118 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ F   2006
2119 ΓΡΑΝΤΖΑ ΕΛΛΑΔΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ F   2009
2120 ΓΡΑΝΤΖΑ ΦΕΡΣΑΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ F   2014
2121 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΜΗΡΟΣ M   2007
2122 ΔΑΝΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Εύα M   2014
2123 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2010
2124 ΔΕΡΒΗ ΜΑΪΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F ΤΑ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΑ 2011
2125 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M   2012
5684 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   2010
2127 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2012
2128 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2009
2129 ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2010
2130 ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2006
2131 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΥΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2007
2132 ΔΡΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2010
2133 ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2013
2134 ΔΡΟΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2011
2135 ΔΡΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑ M LAMDA FLISVOS MARINA 2011
2136 ΔΡΟΥΓΚΑ ΡΑΝΙΑ ΗΛΙΑ F LAMDA FLISVOS MARINA 2014
2137 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2007
2138 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2007
2139 ΕΝΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ F   2011
2140 ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M   2011
2141 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ M ΝΑΙ 2008
2142 ΕΞΑΡΧΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M   2011
2143 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΖΩΗ ΗΛΙΑΣ F ΝΑΙ 2008
2144 ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ F ΝΑΙ 2008
BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ sex group etos
2145 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ F 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2007
5660 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5662 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5661 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2146 ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M ΑΠΣ ΝΕΥΤΩΝ 2010
2147 ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M ΑΠΣ ΝΕΥΤΩΝ 2008
2148 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2015
2149 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M   2015
2150 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΟΙΒΟΣ F   2013
2151 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΦΟΙΒΟΣ F   2010
2152 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ F   2012
5655 ΖΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5654 ΖΑΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2153 ΖΑΚΕΣΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2013
2154 ΖΑΜΠΟΥΝΗ ΕΒΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2008
2155 ΖΑΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2008
2156 ΖΑΡΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2008
2157 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Θανάσης M   2013
2158 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2010
2159 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M   2012
2160 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M   2010
2161 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ F   2007
2162 ΖΗΣΙΑΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2013
2163 ΖΟΛΩΤΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2011
2164 ΖΟΡΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M   2008
2165 ΖΟΡΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΩΝΥΣΙΟΣ M   2008
2166 ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2008
2167 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M   2013
2168 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ F   2011
2169 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΑΡΙΟΣ F   2009
2170 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΡΑΦΑΛΕΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ F ΟΜΑΔΑ 2008
2171 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2010
2172 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   2012
2173 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   2012
2174 ΙΑΤΡΙΔΗ ΙΡΙΔΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ F   2013
5669 ΙΟΥΛΙΑ ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2175 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2176 ΚΑΒΑΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2011
2177 ΚΑΒΑΡΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2010
2178 ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2010
2179 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   2006
2180 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΝΘΙΑ ΖΩΗ ΛΥΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2010
2181 ΚΑΚΑΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F Σύλλογος γονέων 11 Δημοτικό Παλαιού Φαληρου 2009
2182 ΚΑΚΑΒΑΣ ΙΑΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Σύλλογος γονέων 11 Δημοτικό Παλαιού Φαληρου 2007
2183 ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Παλαιού Φαληρου 2011
2184 ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   2014
2185 ΚΑΚΑΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ 2008
2186 ΚΑΚΑΝΤΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ F 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ 2008
2187 ΚΑΚΑΡΟΥΝΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Παναγιωτης F   2012
2188 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M   2011
2189 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2012
2190 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2015
5687 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5689 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2191 ΚΑΛΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M   2013
2192 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑ ΠΑΥΛΟΣ M   2009
2193 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   2006
2194 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   2009
2195 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2006
2196 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νικόλαος M   2010
2197 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Νικόλαος M   2008
2198 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2009
2199 ΚΑΛΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M   2007
2200 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   2013
2201 ΚΑΝΑΒΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M   2011
2202 ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ F   2009
2203 ΚΑΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2011
2204 ΚΑΠΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2013
2205 ΚΑΠΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΣ-ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2011
2206 ΚΑΡΑΓΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M   2013
2207 ΚΑΡΑΓΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M   2012
2208 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΙΚΑΕΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   2007
2209 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   2006
2210 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ITAY ΧΡΗΣΤΟς M   2011
2211 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2010
2212 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2012
2213 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2007
2214 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2011
2215 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2008
2216 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 2007
2217 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 2009
2218 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ F   2009
2219 ΚΑΡΑΣΑΡΙΝΗ ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2220 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2010
2221 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2006
2222 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   2007
2223 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   2008
2224 ΚΑΡΔΑΡΗ ΑΝΝΑ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ F   2008
2225 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ   M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  5.5
2226 ΚΑΣΑΙ ΕΝΤΙΟΝΙΣ ΙΛΙΡ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2227 ΚΑΣΙΡΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΔΡΕΑΣ F   2011
2228 ΚΑΣΙΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   2014
2229 ΚΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2007
2230 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2006
2231 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΦΩΤΗΣ M   2013
2232 ΚΑΤΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   2010
2233 ΚΑΤΣΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   2013
2234 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2011
2235 ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M   2009
2236 ΚΕΣΤΕΜΠΕΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   2010
2237 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M   2009
2238 ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ M   2009
2239 ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ F   2014
2240 ΚΙΤΤΕ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2007
2241 ΚΙΤΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2007
2242 ΚΛΑΙΡΗ ΜΑΤΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2009
2243 ΚΛΑΜΠΑΝΗ ΙΟΛΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ F   2007
2244 ΚΛΑΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2011
2245 ΚΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2009
2246 ΚΛΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2006
2247 ΚΛΗΣΙΑΡΧΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F   2012
2248 ΚΛΗΣΙΑΡΧΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   2010
2249 ΚΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M   2013
2250 ΚΟΛΛΙΑ ΖΩΗ Παναγιώτης F   2011
2251 ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Παναγιώτης M   2013
2252 ΚΟΝΔΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   2014
2253 ΚΟΝΔΥΛΗ ΝΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2012
2254 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2010
2255 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2018
2256 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2012
2257 ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ευάγγελος M   2008
2258 ΚΟΡΕΛΑ ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   2011
2259 ΚΟΡΕΛΑ ΧΡΥΣΗΙΔΑ   F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  7
2260 ΚΟΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   2009
2261 ΚΟΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  9
2262 ΚΟΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κωνσταντινος M   2014
2263 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2006
2264 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M   2008
2265 ΚΟΥΛΟΥΚΥΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΩΡΟΣ F   2010
2266 ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   2011
2267 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F   2006
2268 ΚΟΥΦΟΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   2011
2269 ΚΟΥΦΟΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   2010
2270 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2012
2271 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2012
2272 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2015
2273 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2013
5690 ΚΡΑΧΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2274 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2010
2275 ΚΡΟΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2010
2276 ΚΡΟΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2008
2277 ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2278 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Μάνος M   2006
5671 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5672 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙΛΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2279 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M SATRAPISTAS 2012
2280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M SATRAPISTAS 2010
2281 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M   2009
5682 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M   2014
2283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ F   2012
2284 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2011
2285 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ M   2008
2286 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M   2007
2287 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M   2007
2288 ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2011
2289 ΛΑΛΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2290 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   2014
2291 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2006
2292 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2009
2293 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2011
2294 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΤΖΑΝΕΤ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2009
2295 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΒΕΡΙΝΑ Κωνσταντίνος F   2012
2296 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   2008
2297 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   2012
2298 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M   2009
2299 ΛΙΓΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MDX 2011
2300 ΛΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2008
2301 ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2008
2302 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2007
2303 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2007
5658 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΕΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2304 ΛΟΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2009
2305 ΛΟΜΠΑΡΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2011
2306 ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2014
2307 ΛΟΤΣΑΡΗ ΣΑΝΤΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2012
5676 ΛΟΤΣΑΡΗ ΣΑΝΤΥ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5677 ΛΟΤΣΑΡΗ Μ.   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2308 ΛΟΥΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Γεωργιος M   2012
2309 ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γεωργιις M   2006
2310 ΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Αδαμαντιος F   2010
2311 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M   2011
2312 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΟΣ F   2015
2313 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΟΣ F   2009
2314 ΛΩΛΟΣ-ΑΛΓΚΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M   2010
2315 ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F   2014
2316 ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΧ F   2014
2317 ΜΑΘΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M   2013
2318 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M   2010
2319 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΓΑ ΓΑΒΡΙΗΛ F   2012
5679 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΛΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5680 ΜΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2320 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ M   2011
2321 ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2006
2322 ΜΑΡΙΑ ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2011
2323 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2011
2324 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ F   2008
2325 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ F   2006
5656 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2326 ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  11
2327 ΜΑΥΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΜΗΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  8
2328 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗΣ F   2017
2329 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2011
2330 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2331 ΜΕΛΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2008
2332 ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2007
2333 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2010
2334 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2009
2335 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M   2008
2336 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2337 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ F   2012
2338 ΜΙΚΑΕΛΑ ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2013
2339 ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2013
2340 ΜΙΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ιωαννης F   2008
2341 ΜΙΤΖΑ ΕΛΛΗ Ιωαννης F   2006
2342 ΜΙΤΖΑΣ ΑΡΡΕΝ Ιωαννης M   2013
2343 ΜΙΧΑ ΜΑΙΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F   2007
2344 ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M   2011
2345 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 1ο Δημοτικό Παλαίου Φαλήρου 2007
2346 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F ΟΜΑΔΑ 2008
2347 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  10
2348 ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M   2007
2349 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   2010
2350 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   2008
2351 ΜΟΣΚΟΦΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ ΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ F   2012
2352 ΜΟΣΤΡΟΥ ΛΥΔΙΑ ΘΩΜΑΣ F ΜΥ ΑΤΗΛΕΤΕ 2011
2353 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2010
2354 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2009
2355 ΜΟΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2009
2356 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΙΟΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   2011
2357 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΣΣΑΜ Χουσάμ M   2010
2358 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΥΑΛΙΝΤ Χουσάμ M   2006
2359 ΜΟΥΣΤΑΧΆ-ΟΥΣΤΑΠΑΣΊΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ MOHAMMED M   2009
2360 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΖΑ ΦΩΤΙΟΣ F Γ.Σ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2006
2361 ΜΠΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2008
2362 ΜΠΑΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ F 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2006
2363 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΜΑΡΊΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2011
2364 ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ - ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2009
2365 ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2009
2366 ΜΠΕΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2013
2367 ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΕΥΑ ΓΕΩΡΓΙΟς F   2006
2368 ΜΠΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ F   2011
2369 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΡΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 2011
2370 ΜΠΟΥΖΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2017
2371 ΜΠΟΥΖΙΚΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2017
2372 ΜΠΟΥΡΝΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αθανασιος M   2010
2373 ΜΠΟΥΡΝΕΛΕΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Αθανασιος M   2012
2374 ΜΠΟΥΡΤΕΑ ΚΡΙΣΤΕΛ ΦΛΟΡΙΝ F   2006
2375 ΜΠΟΥΡΤΕΑ ΔΙΟΝΥΣΗ ΦΛΟΡΙΝ M   2010
2376 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   2013
2377 ΜΠΥΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΥΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ F   2013
2378 ΜΠΥΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M   2009
2379 ΜΥΚΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2008
2380 ΜΥΛΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2016
2381 ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ Γεώργιος F   2016
2382 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2010
2383 ΜΥΛΩΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ Γεώργιος M   2014
2384 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M   2012
2385 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  2012
2386 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ   F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  5
2387 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  2008
2388 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  10
2389 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M   2016
2390 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M   2011
2391 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2013
2392 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2011
2393 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 2010
2394 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΔΑΥΙΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2011
2395 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΝΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ F   2007
2396 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   2007
2397 ΝΟΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M   2008
2398 ΝΤΙ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ερνεστο M   2016
2399 ΝΤΙ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΒΙΚΤΩΡΑΣ Ερνεστο M   2014
2400 ΝΤΡΟΜΠΟΝΙΚΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 1ο Δημοτικό Παλαίου Φαλήρου 2010
2401 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU 2008
2402 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M NALU RUNNING TEAM 2014
2403 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F NALU RUNNING TEAM 2010
2404 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F NALU RUNNING TEAM 2011
2405 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M   2010
2406 ΠΑΙΖΗΣ ΡΑΝΤΟΙΚΟΒΙΤΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΕΓΙΑΝ M   2008
2407 ΠΑΛΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M   2010
2408 ΠΑΛΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M   2007
5674 ΠΑΛΝΤΑ ΕΛΕΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2409 ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   2011
2410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  2008
2411 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  10
2412 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  2012
2413 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  5.5
2414 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2415 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ ΗΛΙΑΣ M   2012
5686 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5685 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2416 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κωσταντινος M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2417 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2007
2418 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2008
2419 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   2006
2420 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΠΥΡΟΣ F   2009
2421 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M   2007
5670 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5667 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5668 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2422 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F   2015
2423 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΙΚΟΣ F 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2011
2424 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΜΕΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2010
2425 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2008
2426 ΠΑΠΑΝΟΥΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΡΑΤΟΣ M   2008
2427 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΑΔΑ 2010
2428 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΑΔΑ 2007
2429 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΑΔΑ 2008
2430 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M   2008
2431 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F   2013
2432 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M   2014
2433 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M   2007
2434 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2010
2435 ΠΑΣΠΑΛΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M NALU RUNNING TEAM 2006
2436 ΠΑΣΣΑ ΘΕΟΔΏΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ F   2006
2437 ΠΑΣΣΑ ΣΠΥΡΙΔΙΑΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ F   2009
2438 ΠΑΤΡΙΚΑΡΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ F   2011
2439 ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M   2013
5659 ΠΑΤΣΑΡΟΣ ΧΑΡΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2440 ΠΕΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  2011
2441 ΠΕΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ   
2442 ΠΕΝΗΤΑ ΡΕΑ ΒΑΣΙΛΗΣ F   2014
2443 ΠΕΝΗΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   2014
2444 ΠΕΤΡΑΚΗ ΡΑΝΙΑ Νίκος F   2007
2445 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Νικόλαος M   2010
2446 ΠΕΤΡΙΒ ΖΩΗ ΙΒΑΝ F   2014
2447 ΠΕΤΡΙΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΒΑΝ M   2007
2448 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2014
2449 ΠΕΤΣΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M TOULAS POOKEE RUNNING TEAM 2015
2450 ΠΕΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M TOULAS POOKEE RUNNING TEAM 2013
2451 ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2007
2452 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2011
2453 ΠΛΑΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2007
2454 ΠΛΕΣΣΑΣ NOTIS ΙΩΆΝΝΗΣ M   2007
2455 ΠΛΕΣΣΑΣ ΜΙΧΑΉΛ ΙΩΆΝΝΗΣ M   2010
2456 ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M   2006
2457 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2009
2458 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2006
2459 ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2012
2460 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M   2008
2461 ΡΑΝΙΑ ΜΑΤΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2011
5688 ΡΗΜΠΑΜΠΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5691 ΡΗΜΠΑΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5692 ΡΗΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2462 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M   2012
2463 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M   2008
2464 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M   2006
2465 ΡΟΓΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M ΝΕΥΤΩΝ 2007
2466 ΡΟΥΠΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M   2016
2467 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2007
2468 ΣΑΒΒΑΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2011
2469 ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2007
2470 ΣΑΛΙΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   2009
2471 ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2012
2472 ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ ΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ F   2006
2473 ΣΕΝΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M   2014
2474 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ Φώτης F   2012
5681 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2475 ΣΚΟΤΤΗ ΙΣΜΗΝΗ ΔΡΟΣΟΣ F   2008
2476 ΣΚΟΤΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΡΟΣΟΣ F   2007
2477 ΣΟΦΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   2007
2478 ΣΠΕΝΤΖΑ ΕΡΣΗ ΝΙΚΟΣ F   2006
2479 ΣΠΕΝΤΖΑ ΜΑΡΙΖΑ ΝΙΚΟΣ F   2008
2480 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   2009
2481 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   2012
2482 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ 2008
2483 ΣΤΑΜΟΥΛΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2006
2484 ΣΤΑΜΟΥΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2009
2485 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2010
2486 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΟΣ Ιωάννης M   2007
2487 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΩ ΓΙΩΡΓΟΣ F ADIDAS RUNNERS ATHENS 2010
2488 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2009
2489 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2009
2490 ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2008
2491 ΣΤΡΙΜΠΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M   2008
2492 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΣΟΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   2012
2493 ΣΩΖΟΥ ΒΕΝΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΗΣ F   2007
2494 ΣΩΤΗΡΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M ΓΣ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΊΝΙΟΥ 2008
2495 ΣΩΤΗΡΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M ΓΣ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΊΝΙΟΥ 2006
2496 ΤΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ F   2006
2497 ΤΖΑΒΕΛΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M   2010
2498 ΤΖΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2007
2499 ΤΟΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M TOGIAS PERFORMANCE TEAM 2015
2500 ΤΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M TOGIAS PERFORMANCE TEAM 2011
2501 ΤΡΙΑΔΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2009
5649 Τρύπα Χριστιάννα Κωνσταντίνου ΚΟΡΙΤΣΙ LAMDA FLISVOS MARINA 2011
5650 Τρύπα Βασσιλική Κωνσταντίνου ΚΟΡΙΤΣΙ LAMDA FLISVOS MARINA 2013
5657 ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΙΡΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
5663 ΤΣΑΚΠΙΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  
2502 ΤΣΑΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F   2008
2503 ΤΣΑΤΣΟΥ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F   2008
2504 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2009
5694 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ   2008
5693 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ   2006
2505 ΤΣΙΛΤΙΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 2011
2506 ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ F NALU RUNNING TEAM 2016
2507 ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ F NALU RUNNING TEAM 2016
2508 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   2010
2509 ΤΣΙΡΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2011
2510 ΤΣΙΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ F   2010
2511 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M   2013
2512 ΤΣΙΦΡΗΚΑΣ ΑΡΡΕΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M   2017
2513 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   2007
2514 ΦΑΜΕΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΙΑΚΩΒΟΣ F   2015
2515 ΦΑΜΕΛΗ ΑΓΑΘΗ ΗΛΙΑΝΗ ΙΑΚΩΒΟΣ F   2012
2516 ΦΕΛΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2010
2517 ΦΟΛΟΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΓΙΒΡΓΟΣ M   2008
2518 ΦΡΑΓΓΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΣΤΗΣ F   2014
2519 ΦΡΑΓΓΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ F   2010
2520 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2010
2521 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2010
2522 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   2012
2523 ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   2011
2524 ΦΩΤΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ Δημητριος F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2009
2525 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M OPEN TEAM 2008
2526 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F OPEN TEAM 2010
2527 ΦΩΤΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣ ΦΩΤΗΣ M   2008
2528 ΧΑΒΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M   2008
2529 ΧΑΒΟΥ ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ F   2006
2530 ΧΑΡΑΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M   2009
2531 ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ M   2008
2532 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ 2014
2533 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ 2010
2534 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2012
2535 ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2009
2536 ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2011
2537 ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΟΜΑΔΑ 2008
2538 ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  10
2539 ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ F   2013
2540 ΨΑΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2006
2541 ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2007