Ανανεούμενες αλφαβητικές λίστες εκκίνησης - Eνημέρωση μέχρι 18.4.2018.

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για να προβούμε σε κάποια αναγκαία διόρθωση, σας παρακαλούμε να απευθυνθείτε, στο email   inscriptions@poseidon-athenshalfmarathon.com

Στην περίπτωση που δεν συμπεριλαμβάνεστε στην λίστα, σας παρακαλούμε γράψτε μας στο παραπάνω email, επιστυνάπτοντας το email επιβεβαίωσης της πληρωμής σας που σας έστειλε η τράπεζα ή το αποδεικτικό κατάθεσης της συνδρομής σας στα γκισέ της τράπεζας.

Η παραλαβή του πακέτου συμμετοχής σας, θα γίνεται με το ονοματεπώνυμό σας.

Τέλος, σας συνιστούμε να ενημερώνεστε για τις σημαντικές πληροφορίες που αφορούν τους αγώνες, τις Ανανεούμενες Λίστες Εκκίνησης, την Παραλαβή του πακέτου συμμετοχής σας, τις κυκλοφοροριακές ρυθμίσεις που θα ισχύσουν την ημέρα των αγώνων (Κυριακή 22/04/2018), τις  Ώρες Εκκινήσεων & Απονομών, τις Μεταφορές & τις θέσεις Πάρκινγκ κ.α. πατώντας «εδώ».

Σας ευχόμαστε ολόψυχα να χαρείτε τον αγώνα!

BIB ΕΠΩΝΥΜΟ - SURNAME ΟΝΟΜΑ -NAME ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΟΜΑΔΑ - GROUP ΕΤΟΣ
5001 DZIURZIK LUCAS PASCAL M   1999
5002 EKHOFF JOHN JOHN M   1950
5003 FANG  HUA YU HUI MING F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1985
5004 GARINI MARIA-VARVARA ANDREAS F COLGATE-PALMOLIVE 1977
5005 GEMBAROWSKA WIKTORIA PIOTR F   2005
5006 GEORGAKOPOULOU SMARAGDA DIMITRIOS F VODAFONE RUNNING TEAM 1987
5653 HUSSEIN TASAWAR AKRAM Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2004
5007 IOANNOU MIRELA PETRU F   1988
5667 Kaplani  Charoula  Nikos  Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1960
5008 KLOS KAROLINA ADAM F   2005
5652 Kotoula Anna  Michalis Γυναίκα ATOMIKH 1968
5009 KOWALSKA DOROTA TADEUSZ F   1977
5010 MAKOS-DZWILEWSKA IWONA RYSZARD F   1977
5011 MALAJ RIOL SOKOL M   1994
5663 MAZUREK SABINE ANTOINE Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1967
5716 MYΛΩΝΑΣ ΜΗΝΑΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5012 NOWIKOW ANGELIKA GRZEGORZ F   1996
5013 NTAVAKOU NIKOLETA ACHILEAS F VODAFONE RUNNING TEAM 1977
5014 PANAGIOTARAS VANGELS IOANNIS M VODAFONE RUNNING TEAM 1977
5708 PAPAZOGLOU VALENCIA PANAGIOTIS  Γυναίκα INDIVIDU 1961
5015 PIECZYRAK JUSTYNA TADEUSZ F   1980
5016 POPIELA AGNIESZKA TADEUSZ F   1978
5017 SEIVWRIGHT LYNNE Ian F   1965
5700 Staryński Mirosław Jan Άνδρας Ατομικη συμμετοχη 1973
5018 STEFANIDIS VLASIS MICHAIL M COLGATE-PALMOLIVE 1976
5019 TSAKALIS IOANNIS BASEILIOS M VODAFONE RUNNING TEAM 1981
5020 TZANETAKOU MARIA IOANNIS F   1989
5021 VALSAMAKI NANTIA GERASIMOS F   1990
5022 VAZNE VIJA STANISLAV F   1971
5023 WINDER KARINA TADEUSZ F   1982
5024 YANNOULIS YANNIS GEORGE M   1971
5025 YANNOULIS TRICIA MOHAN F   1979
5026 ΑΒΔΕΛΙΔΟΥ ΛΗΔΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1965
5027 ΑΒΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ F   1989
5782 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1973
5028 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ  ΕΛΕΝΗ  ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1992
5029 ΑΓΓΕΛΟΒ ΝΤΕΝΙΣ   M ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5030 ΑΓΓΕΛΟΒΑ ΝΤΙΛΙΑΝΑ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5666 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1991
5759 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυναίκα CO ATHENS  1983
5031 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F STARTTECH VENTURES 1993
5734 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΝΗ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5032 ΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
5717 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5033 ΑΙΛΑΜΑΚΗ ΣΑΝΤΥ ΙΩΣΗΦ F   1990
5669 Ακύλας ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2003
5786 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988
5773 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας NOVASPORTS RUNNING TEAM 1983
5784 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1986
5787 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1990
5034 ΑΛΟΥΜΑΝΗ ΜΑΝΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F   1974
5729 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5814 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΝΔΡΑΣ Α.Σ. Πρωτέας Taekwondo Παλαιού Φαλήρου 2006
5760 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΙΟΣ Γυναίκα CO ATHENS  1987
5035 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F free run 1978
5036 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2005
5037 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2005
5038 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   2003
5039 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M PFIZER HELLAS 1982
5040 ΑΝΔΡΕΙΩΤΕΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ Μιλτιάδης F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1980
5041 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ Γεωργιος F Outrun 2008
5042 ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ευαγγελος M Outrun 1977
5043 ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M   1986
5044 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   1978
5045 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M   2006
5046 ΑΝΔΡΙΕΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1977
5047 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΆΡΤΕΜΙΣ Γεώργιος F VODAFONE RUNNING TEAM 1992
5048 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1978
5049 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1973
5050 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1990
5051 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Εμμανουηλ F VOLTON RUNNING TEAM 1980
5052 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M VOLTON RUNNING TEAM 2018
5053 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ   F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1984
5054 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F MSD RUNNERS  1987
5699 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα Maristes 1969
5055 ΑΠΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1982
5056 ΑΡΒΑΝΑΚΟΥ  ΑΘΗΝΑ  ΑΡΒΑΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ F ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1988
5735 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5057 ΑΡΓΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ F PFIZER HELLAS 1991
5058 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΣΗΦ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1987
5059 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M   1986
5060 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ Ιωάννης F Απροσαρμοστοι 1980
5061 ΑΤΣΙΚΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΓΝΑΤΙΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1971
5062 ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M PFIZER HELLAS 1978
5063 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1981
5064 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   1974
5065 ΒΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1972
5792 ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1974
5793 ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2005
5656 ΒΑΪΝΑΝΙΔΗ ΧΡΥΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1990
5066 ΒΑΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F BETTER PEOPLE 1977
5067 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΙΜΟΛΕΩΝ F   1994
5068 ΒΑΛΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1972
5069 ΒΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1998
5070 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1960
5659 ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ ΜΠΕΤΤΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γυναίκα myathlete 1978
5071 ΒΑΡΒΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ Ιωάννης F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1983
5072 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1961
5073 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1988
5074 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M MARISTES RUNNERS 2006
5075 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M MARISTES RUNNERS 1980
5076 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M logistes1 1986
5077 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ   F LAMDA FLISVOS MARINA 1992
5078 ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1981
5762 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ  Γυναίκα CO ATHENS  1990
5770 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γυναίκα PFIZER HELLAS 1992
5079 ΒΑΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΕΛ.ΑΣ 1976
5080 ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1977
5081 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5810 Βιδος Δημήτρης  Αντωνης Άνδρας ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1984
5082 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1986
5083 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1975
5084 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1977
5085 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΚΡΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F   1989
5087 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1961
5088 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ κωνσταντινοσ M motor oil running team 1979
5089 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1988
5776 ΒΟΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας NOVASPORTS RUNNING TEAM 1966
5090 ΒΟΡΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1991
5091 ΒΟΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M SANTA RUNNING TEAM 1989
5800 ΒΟΥΖΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1986
5730 ΒΟΥΛΑΛΑ  ΜΑΡΙΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5092 ΒΟΥΤΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 2010
5093 ΒΡΕΝΑΓΚΡ  ΛΟΥΚΑΣ  ΒΡΕΝΑΓΚΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1994
5094 ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2005
5095 ΓΑΒΑΛΑ ΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1990
5096 ΓΑΙΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1984
5097 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1958
5673 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ STARTTECH VENTURES 1990
5098 ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Παναγιωτης M VODAFONE RUNNING TEAM 1983
5099 ΓΑΡΜΠΗΣ - ΛΑΔΟΒΡΕΧΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   1991
5702 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1982
5789 ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ ΣΩΤΗΡΗΣ Γυναίκα BOOTCAMP 1990
5100 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   2002
5101 ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1965
5102 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M COGNITY 1976
5103 ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1983
5104 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1987
5105 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M   1986
5106 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ F   1979
5107 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1985
5108 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M SANTA RUNNING TEAM 1976
5109 ΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΑ ΒΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F BETTER PEOPLE 1989
5110 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1993
5111 ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΤΟΥΛΑΣ ΤΕΑΜ 1977
5112 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1978
5113 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1991
5799 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  Άνδρας TEDDY BOY ESPRESSO BAR 1991
5114 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ κωνσταντινος F VOLTON RUNNING TEAM 1977
5115 ΓΙΑΝΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M STARTTECH VENTURES 1981
5116 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1992
5117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M SALIGARIA 1973
5118 ΓΙΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1992
5119 ΓΙΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M SOFTONE 1970
5120 ΓΚΕΤΣΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1986
5121 ΓΚΙΟΥΛΕΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M COLGATE-PALMOLIVE 1981
5122 ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ  ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1976
5123 ΓΚΟΒΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M   1970
5124 ΓΚΟΓΚΑΣ  ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ  ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1999
5125 ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ F   1959
5126 ΓΚΟΥΝΤΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Αναστάσιος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1987
5127 ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1961
5128 ΓΛΥΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F SANTA RUNNING TEAM 1988
5129 ΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F STARTTECH VENTURES 1985
5726 ΓΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5130 ΓΡΑΜΠΗ ΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1981
5131 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F ΝΝ 155 1965
5132 ΓΡΙΣΠΟΥ ΜΑΡΘΑ ΗΛΙΑΣ F   1976
5133 ΓΡΥΠΑΡΗ ΜΥΡΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1960
5134 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F   1978
5697 ΔΑΔΙΩΤΗ ΠΩΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1972
5738 ΔΑΪΝΑ  ΜΑΡΙΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5135 ΔΑΛΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M BETTER PEOPLE 1970
5722 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΚΛΜΗΝΗ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5136 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1961
5137 ΔΕΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1990
5718 ΔΕΚΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5788 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας BOOTCAMP 1990
5138 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1972
5139 ΔΕΡΜΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M SOFTONE 1977
5140 ΔΕΤΣΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΔΕΤΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ F ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1998
5732 ΔΗΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5141 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1975
5142 ΔΗΜΗΤΡΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1989
5143 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1981
5709 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1985
5651 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1980
5797 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1976
5144 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F MSD RUNNERS  1975
5145 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1981
5813 ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 1995
5146 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1971
5147 ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΠΕΓΚΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1993
5148 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΡΕΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ M   1993
5149 ΔΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ M   1981
5150 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   F ΕΛ.ΑΣ 1991
5151 ΔΟΙΡΑΝΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1967
5152 ΔΟΥΒΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Παναγιώτης F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1976
5723 ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5765 ΔΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΑΝΔΡΑΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ  
5153 ΔΡΑΚΟΥΛΟΓΚΩΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1969
5154 ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ M   1977
5155 ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2006
5809 ΔΡΙΒΑ ΕΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑς Γυναίκα ΠΕΥΤΣΙΤΕΣ 1978
5156 ΔΡΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1995
5157 ΔΡΟΣΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1990
5158 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   1969
5159 ΔΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1983
5160 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1957
5161 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1963
5162 ΖΑΡΟΥΛΕΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1971
5163 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M   1981
5164 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ F   1995
5165 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F SALIGARIA 1981
5166 ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1962
5167 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1980
5785 ΖΕΡΖΕΛΙΔΗ ΙΒΒΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988
5779 ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Γυναίκα ΗΡΑΚΛΗΣ  
5168 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ηλίας M   1968
5169 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1980
5170 ΘΕΛΕΡΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Βασίλειος M VOLTON RUNNING TEAM 1988
5171 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ Εμμανουήλ F   1990
5172 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμμανουήλ M   2001
5173 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1991
5174 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   1966
5689 ΘΕΟΧΑΡΗ ΤΖΟΥΛΗ   Γυναίκα   1970
5175 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ F   1988
5176 ΘΩΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1964
5177 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1979
5178 ΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1973
5179 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1982
5180 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1978
5181 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΣ F MARISTES RUNNERS 1976
5182 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1977
5183 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1973
5769 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΉ ΣΥΜΜΕΤΟΧΉ  1985
5184 ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   1977
5185 ΚΑΓΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΣ ΙΑΣΩΝ F   1994
5777 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2005
5778 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 2003
5186 ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1992
5187 ΚΑΚΟΤΡΙΧΗΣ ΗΛΙΑΣ   M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1974
5665 ΚΑΛΑΓΚΑΤΣΗΣ ΝΟΤΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1978
5188 ΚΑΛΆΤΖΗ ΆΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1965
5189 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1980
5190 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΣ F   1959
5191 ΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1984
5654 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1962
5192 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1988
5664 ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1991
5193 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1977
5694 ΚΑΜΠΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γυναίκα ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 1962
5194 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ MARISTES RUNNERS 2006
5195 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1966
5196 ΚΑΜΠΡΙΑΝΗ ΦΙΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1976
5197 ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ F   1983
5198 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1961
5199 ΚΑΝΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M KANATIS TEAM 1992
5200 ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΒΙΚΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ F   1968
5201 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ATFA RUNNING TEAM 1983
5202 ΚΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   1970
5203 ΚΑΝΤΗΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ALIKA BROS 1987
5204 ΚΑΝΤΗΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ALIKA BROS 1983
5205 ΚΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1957
5206 ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΖΩΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1997
5207 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Γεώργιος F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1971
5208 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M   1979
5655 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1967
5209 ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΟΓΛΟΥ ΤΟΛΗΣ   M ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5210 ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΟΓΛΟΥ ΖΩΗ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5211 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1976
5212 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1981
5213 ΚΑΡΑΚΑΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ   M ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5668 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ  1992
5214 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΑΡΑ Δημήτριος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1981
5215 ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θεόδωρος M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1984
5216 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M SANTA RUNNING TEAM 1976
5217 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΡΕΤΗ ΑΝΘΙΜΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1986
5218 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ F VODAFONE RUNNING TEAM 1979
5219 ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΑΡΧΙΜΗΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 2002
5746 ΚΑΡΑΠΑΣ  ΝΙΚΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5692 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΑΝΝΑ   Γυναίκα   1966
5220 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M   1964
5221 ΚΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1979
5222 ΚΑΡΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1986
5223 ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ F Marathon club 1990
5224 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F PFIZER HELLAS 1991
5225 ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F MY ATHLETE 1966
5226 ΚΑΤΖΟΥΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1968
5227 ΚΑΤΡΙΒΕΣΗ ΑΜΑΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1992
5228 ΚΑΤΣΑΦΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1992
5679 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άνδρας LAMDA FLISVOS MARINA 2004
5680 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άνδρας LAMDA FLISVOS MARINA 2007
5229 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1968
5230 ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M   1977
5231 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M BETTER PEOPLE 1976
5232 ΚΑΤΣΙΦΗ ΛΕΝΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ F   1988
5233 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1962
5234 ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ M   1983
5739 ΚΕΡΑΜΙΔΑ  ΘΩΜΑΗΣ  0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5235 ΚΕΦΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΚΤΩΡ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1990
5236 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M RUN FREE 1975
5237 ΚΙΟΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1976
5238 ΚΙΟΥΠΡΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5239 ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1961
5240 ΚΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   1983
5241 ΚΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1973
5242 ΚΟΚΑΡΙΔΑ ΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F VOLTON RUNNING TEAM 1974
5750 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5243 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Πολυχρόνης M Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 2006
5244 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Απόστολος M Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1973
5245 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΆΝΝΑ  Πολυχρόνης F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 2006
5246 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1972
5247 ΚΟΚΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1973
5248 ΚΟΚΟΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M PFIZER HELLAS 1972
5751 ΚΟΛΛΑΡΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5249 ΚΟΛΛΙΑ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1997
5250 ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M logistes1 1985
5251 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΩΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1968
5252 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Θωμάς F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1976
5253 ΚΟΛΟΒΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ ΝΩΝΤΑΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1999
5660 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988
5254 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ F   1989
5255 ΚΟΝΟΒΕΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1980
5256 ΚΟΝΤΟΚΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M PFIZER HELLAS 1974
5257 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΜΑΤΟΥΛΑ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5258 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ M   1966
5691 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ   Άνδρας   1964
5259 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΠΟΡΑ ΑΝΤΟΝΥ F   1964
5260 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
5795 ΚΟΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  1978
5811 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΑΜΝΕΜΩΝ Άνδρας TEDDY BOY ESPRESSO BAR 1991
5812 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΜΝΕΜΩΝ Άνδρας TEDDY BOY ESPRESSO BAR 1991
5261 ΚΟΡΔΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1972
5262 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1969
5263 ΚΟΤΑΝΔΡΕΑ ΕΦΗ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5264 ΚΟΤΕΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 2002
5725 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5265 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1961
5266 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
5267 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ  
5268 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1981
5740 ΚΟΥΜΕΛΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5269 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1966
5696 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1970
5270 ΚΟΥΡΗ ΛΙΛΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1939
5271 ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1985
5272 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Χαράλαμπος M Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1975
5273 ΚΟΥΤΣΑΒΛΗ ΙΩΑΝΝΑ   F BETTER PEOPLE 1981
5676 ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1985
5274 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1986
5275 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1992
5678 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα BETTER PEOPLE 2004
5276 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ M GR RUNNERS 1974
5277 ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1980
5772 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας NOVASPORTS RUNNING TEAM 1986
5707 ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988
5278 ΚΡΙΚΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1963
5279 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M   1956
5280 ΚΥΡΙΑΖΗ ΗΩΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F   1977
5281 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M PFIZER HELLAS 1987
5282 ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F   1984
5283 ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1977
5284 ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M COLGATE-PALMOLIVE 1973
5285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M SANTA RUNNING TEAM 1982
5286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αντώνιος  M COLGATE-PALMOLIVE 1991
5753 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5287 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΟΛΕΓΚ M STARTTECH VENTURES 1986
5288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M IATRIKO RUNNING TEAM 1986
5289 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M COLGATE-PALMOLIVE 1981
5290 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1969
5662 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1977
5649 ΚΩΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γυναίκα APIVITA RUNNING BEES 1991
5291 ΛΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ F myathlete 1963
5693 ΛΑΓΟΥ ΝΤΟΡΑ   Γυναίκα   1966
5292 ΛΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ F   1974
5293 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F COLGATE-PALMOLIVE 1960
5294 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M SALIGARIA 1981
5295 ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1989
5296 ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1980
5297 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΜΑΛΙΑ   F ΕΛ.ΑΣ 1979
5298 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1981
5747 ΛΑΝΙΤΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5299 ΛΑΟΥΡΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F   1984
5300 ΛΑΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1989
5301 ΛΑΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ F PFIZER HELLAS 1972
5661 ΛΕ ΡΕΣΤ Μαρι-Αν Ξαβιε Γυναίκα ατομικη συμμετοχη 1976
5302 ΛΕΚΚΑ ΦΑΝΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ F   1967
5794 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΣΗΦ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1984
5703 ΛΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1976
5303 ΛΙΑΠΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΙΧΑΗΛ F ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ 1956
5304 ΛΙΓΟΥΤΣΙΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1987
5305 ΛΙΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1976
5306 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1966
5307 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   2003
5308 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σαλταφερας M VOLTON RUNNING TEAM 1977
5309 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1979
5310 ΛΙΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1973
5686 ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γυναίκα ROJO CAFE 1974
5311 ΛΙΤΙΝΑ ΕΥΑ Νικόλαος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1988
5312 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ F STARTTECH VENTURES 1990
5681 ΛΟΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα LAMDA FLISVOS MARINA 1966
5313 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1986
5314 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
5315 ΛΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1964
5316 ΛΥΓΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1986
5317 ΛΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1955
5318 ΛΥΡΑ ΝΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ F   2005
5319 ΛΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1991
5320 ΛΩΛΟΣ-ΑΛΓΚΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5321 ΜΑΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1971
5322 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M BETTER PEOPLE 1988
5323 ΜΑΘΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Αναστάσιος F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1986
5324 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΜΑΙΡΗ ΑΡΧΙΜΗΔΗ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1967
5325 ΜΑΚΑΡΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1970
5326 ΜΑΚΡΗ ΠΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1976
5327 ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1961
5328 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M PFIZER HELLAS 1972
5329 ΜΑΛΕΣΟΒΑ ΠΕΝΝΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F VOLTON RUNNING TEAM 1991
5330 ΜΑΛΕΣΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δημήτριος F VOLTON RUNNING TEAM 1989
5331 ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM  
5332 ΜΑΝΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1974
5333 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F   1988
5334 ΜΑΝΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ιωάννης F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1992
5340 ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F PEMA CLUB 1974
5335 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1977
5336 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑΣ 1985
5337 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑΣ 1980
5338 ΜΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ  Κώστας F VOLTON RUNNING TEAM  
5748 ΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5339 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Athens triathlon team 1986
5341 ΜΑΡΙΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1978
5342 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1975
5658 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Άνδρας ISP PARENTS 1975
5343 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1985
5344 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F ΑΛΜΑ 1983
5345 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   1973
5783 ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1985
5346 ΜΑΣΟΥΡΑ ΠΕΝΝΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1970
5347 ΜΑΤΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Ε' ΜΚ 1989
5348 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1985
5766 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1970
5349 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γεώργιος F   1991
5350 ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F VOLTON RUNNING TEAM 1983
5351 ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1993
5352 ΜΗΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Πέτρος F VODAFONE RUNNING TEAM 1992
5781 ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1974
5353 ΜΗΛΙΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1974
5791 ΜΗΛΙΩΝΗ ΣΕΛΗΝΗ ΙΩΑΝΝ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1990
5354 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M   1977
5355 ΜΙΚΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M   1977
5356 ΜΙΣΤΙΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1984
5756 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα CO ATHENS  1982
5357 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1963
5672 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ STARTTECH VENTURES 1981
5715 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5358 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1987
5815 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1976
5359 ΜΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1981
5360 ΜΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1983
5361 ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M SANTA RUNNING TEAM 1993
5362 ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F CHIOS RUNNING 1984
5363 ΜΟΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1984
5364 ΜΟΤΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1981
5365 ΜΟΥΕΜΙΝ ΓΕΛΝΤΑ ΡΑΜΑΔΑΝ F VODAFONE RUNNING TEAM 1991
5757 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Γυναίκα CO ATHENS  1978
5366 ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1994
5755 ΜΟΥΝΤΡΙΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ  Γυναίκα CO ATHENS  1984
5367 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M   1973
5368 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1984
5369 ΜΟΥΤΣΙΚΑ  ΗΛΙΑΝΝΑ  Αθανάσιος F VOLTON RUNNING TEAM  
5758 ΜΠΑΒΑΒΕΑ  ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ Γυναίκα CO ATHENS  1978
5370 ΜΠΑΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ M   1970
5371 ΜΠΑΚΑΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M MSD RUNNERS  1975
5372 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1976
5373 ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M BETTER PEOPLE 1989
5374 ΜΠΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1979
5375 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1964
5675 ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΑΝΔΡΑΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 1975
5376 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1996
5377 ΜΠΕΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M SALIGARIA 1985
5378 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 2018
5379 ΜΠΕΣΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΦΩΤΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1987
5380 ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρέας M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1964
5381 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1975
5382 ΜΠΛΑΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   F ΕΛ.ΑΣ 1980
5383 ΜΠΛΑΤΣΙΟΥ ΜΗΝΑ Βασίλειος F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1980
5749 ΜΠΛΙΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5384 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1965
5385 ΜΠΟΥΝΤΑ ΜΑΡΘΑ ΣΠΥΡΟΣ F   1976
5386 ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ ΝΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1975
5387 ΜΠΡΑΒΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Θεοδωρος F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1980
5388 ΜΠΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M SANTA RUNNING TEAM 1981
5389 ΜΥΚΩΝΙΑΤΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1987
5390 ΜΥΛΩΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F COLGATE-PALMOLIVE 1992
5742 ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5704 ΝΙΖΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988
5391 ΝΙΖΑΜΗ  ΜΑΡΙΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1979
5392 ΝΙΚΑ ΑΝΝΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1982
5393 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   F PFRT 1976
5394 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ιωαννης M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1983
5395 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1985
5396 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝ/ΤΗΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1995
5397 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M FORD RACING TEAM 1941
5398 ΝΟΤΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ F   1989
5399 ΝΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1983
5400 ΝΤΑΛΑΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1992
5401 ΝΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1982
5698 ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άνδρας Maristes 2006
5402 ΞΕΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΣΤΗ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1979
5403 ΞΥΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1979
5404 ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M SALIGARIA 1982
5405 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΖΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1992
5406 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M NALU RUNNING TEAM 1976
5407 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΝΑΣ M   1972
5408 ΠΑΓΩΝΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1994
5409 ΠΑΓΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1976
5410 ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M STARTTECH VENTURES 1987
5411 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1992
5701 ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1987
5412 ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ F   1975
5774 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άνδρας NOVASPORTS RUNNING TEAM 1987
5413 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1982
5414 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1980
5415 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F COLGATE-PALMOLIVE 1973
5416 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1979
5417 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1977
5418 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M CHIOS RUNNING 1977
5419 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M STARTTECH VENTURES 1980
5420 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1971
5690 ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   Άνδρας   1964
5421 ΠΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M MSD RUNNERS  2002
5422 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1965
5423 ΠΑΝΟΥ  ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M MSD RUNNERS  1988
5424 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1976
5425 ΠΑΝΤΑΚΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M MSD RUNNERS  1983
5426 ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ ΜΑΓΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F PFIZER HELLAS 1975
5687 ΠΑΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ   ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1978
5429 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1969
5713 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ  ΦΑΝΗ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5430 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1967
5431 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1983
5432 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1987
5433 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Θεοχάρης M Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1964
5434 ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Αθανάσιος M VOLTON RUNNING TEAM 1981
5435 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Αθανάσιος F VOLTON RUNNING TEAM 1990
5436 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Novasports Running Team 1983
5437 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1975
5438 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1974
5771 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας NOVASPORTS RUNNING TEAM 1983
5737 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5439 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ F adidas runners 1991
5440 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Βασιλειος F   1974
5441 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1987
5817 Παπαιωαννου  Χρηστος  Ηλίας  Άνδρας ΠΑΣΧΝΑ 1988
5442 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M SANTA RUNNING TEAM 1984
5443 ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M   1995
5444 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1990
5721 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5445 ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ F   1968
5446 ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M STARTTECH VENTURES 1978
5719 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΛΗΑΝΝΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5447 ΠΑΡΔΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1976
5448 ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1992
5449 ΠΑΡΙΣΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1965
5450 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1973
5451 ΠΑΤΟΥΧΕΑ ΦΑΝΗ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   1995
5452 ΠΑΤΟΥΧΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   1996
5736 ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5453 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΛΑΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ F RUN PISTOLS 1979
5454 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1955
5455 ΠΑΥΛΑΚΟΥ  ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1984
5657 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γυναίκα NALU RUNNINGE TEAM 1986
5764 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1983
5456 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1960
5457 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΙΧΑΗΛ F   1975
5705 ΠΕΠΟΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΒΑΛΣΑΜΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1990
5710 ΠΕΣΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1964
5458 ΠΕΤΟΥΣΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F STARTTECH VENTURES 1989
5459 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1971
5460 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΛΟΪΖΟΣ Γεώργιος M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1976
5798 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1970
5780 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γυναίκα ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ  1988
5461 ΠΕΤΣΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F STARTTECH VENTURES 1985
5462 ΠΕΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M SOFTONE 1988
5463 ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2005
5464 ΠΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΣΟΦΙΑ 2007
5465 ΠΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ M ΣΟΦΙΑ 1965
5684 ΠΙΖΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1983
5466 ΠΙΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M   1984
5467 ΠΙΤΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1992
5468 ΠΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΣΙΟΣ F   1986
5803 ΠΟΘΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΜΑΝΟΥΗΛ Γυναίκα ΣΙΜ ΑΕ 1993
5469 ΠΟΪΡΑΖΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ XXXXXXXX F   1974
5728 ΠΟΛΛΑΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5470 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F SANTA RUNNING TEAM 1981
5471 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1965
5472 ΠΟΥΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΚΑΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1973
5473 ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1981
5474 ΠΡΑΣΙΔΗΣ ΑΝΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   1988
5475 ΠΡΑΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1982
5476 ΠΡΙΦΤΗ ΜΑΡΙΑ -ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1995
5477 ΠΡΙΦΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1986
5478 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΙΤΑ ΙΑΚΩΒΟΣ F   1969
5768 ΠΡΟΦΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1984
5479 ΠΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1975
5480 ΡΑΜΟΥΝΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΟΔΩΡΗΣ F PFRT 1981
5481 ΡΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1967
5670 ΡΑΠΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1987
5650 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Άνδρας  ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1980
5816 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΔΡΑΣ ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ 1957
5482 ΡΕΝΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1985
5483 ΡΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΕΛ.ΑΣ 1969
5484 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΒΒΑ M BETTER PEOPLE 1973
5485 ΡΟΚΑ ΗΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1977
5486 ΡΟΚΑ ΕΦΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1976
5744 ΡΟΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5487 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1991
5488 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1986
5807 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα ΣΙΜ ΑΕ 1973
5489 ΣΑΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M   1984
5490 ΣΑΠΝΑΣ ΚΙΜΩΝ ΑΝΤΩΝΗΣ M Enfo.Gr 1973
5491 ΣΑΡΑΦΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1988
5492 ΣΑΡΕΛΗ ΔΑΝΑΗ Κοσμάς F Fun run 1986
5493 ΣΑΡΛΙΚΙΩΤΗ ΒΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1981
5494 ΣΑΡΛΙΚΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1980
5802 ΣΕΚΕΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΣΙΜ ΑΕ 1960
5495 ΣΕΡΔΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1970
5720 ΣΕΡΦΑ ΝΙΚΗ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
5808 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άνδρας ΣΙΜ ΑΕ 1991
5806 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γυναίκα ΣΙΜ ΑΕ 1964
5801 ΣΙΑΚΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα ΣΙΜ ΑΕ 1961
5724 ΣΙΑΝΔΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5496 ΣΙΑΧΑΜΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1997
5497 ΣΙΓΗΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Αργηριος M VOLTON RUNNING TEAM 1980
5498 ΣΙΔΕΡΗ EΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1968
5499 ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F PFRT 1970
5685 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1987
5500 ΣΙΕΜΟΥ ΒΑΣΙΑ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5501 ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1961
5502 ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1965
5503 ΣΚΑΡΑΚΗ ΡΕΝΑΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F SALIGARIA 1984
5504 ΣΚΑΡΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1984
5505 ΣΚΙΑΔΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F   1987
5506 ΣΚΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1974
5507 ΣΚΟΡΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M MOTOR OIL RUNNING TEAM 1973
5508 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ιωάννης M VOLTON RUNNING TEAM 1979
5509 ΣΚΟΤΕΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ιωάννης F VOLTON RUNNING TEAM 1982
5510 ΣΚΥΒΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Γεώργιος M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1960
5511 ΣΟΡΟΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ F ΣΑΦΑΝΣ 1963
5512 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1982
5513 ΣΟΥΡΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΣ F   1990
5514 ΣΟΥΡΛΗ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1974
5515 ΣΟΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1980
5516 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΣ F Η ΚΟΥΤΣΗ ΧΕΛΩΝΑ 1983
5517 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1983
5518 ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1977
5519 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   1981
5520 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1989
5731 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5521 ΣΠΥΡΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1971
5763 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Female CO ATHENS 1980
5522 ΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F BETTER PEOPLE 1991
5523 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   M LAMDA FLISVOS MARINA 1987
5524 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1991
5525 ΣΤΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εθστρατιος M VOLTON RUNNING TEAM 1948
5526 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1983
5527 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΟΛΥΒΙΟΣ F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1987
5528 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1974
5529 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Στέργιος M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1979
5752 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5530 ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1978
5695 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1977
5531 ΣΤΡΟΜΠΟΛΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M   1983
5532 ΣΤΡΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F AEGEAN RUNNING TEAM 1972
5533 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΜΥΡΤΩ ΙΟΡΔΑΝΗΣ F   1983
5534 ΣΥΡΙΓΟΥ ΧΑΡΑ ΜΑΡΚΟΣ F PFIZER HELLAS 1967
5535 ΣΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1989
5536 ΣΦΕΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1958
5537 ΣΦΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   1994
5538 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ koll F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1989
5539 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΒΑΛΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1969
5540 ΤΑΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   M ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5541 ΤΑΓΑΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   M ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5542 ΤΑΜΠΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F MSD RUNNERS  1988
5677 ΤΑΝΙΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1980
5543 ΤΑΟΥΣΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1987
5544 ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M STARTTECH VENTURES 1981
5743 ΤΕΤΟΓΛΟΥ  ΦΑΝΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5545 ΤΖΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1989
5796 ΤΖΑΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1972
5546 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗΣ F   1997
5547 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1973
5805 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΣΙΜ ΑΕ 1976
5548 ΤΖΗΜΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   2005
5549 ΤΖΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ M   1972
5550 ΤΖΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1989
5551 ΤΖΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1984
5552 ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1975
5733 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5553 ΤΗΓΑΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ 1995
5554 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ F   1987
5555 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M PFIZER HELLAS 1984
5706 ΤΟΜΕΛΙΤΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1989
5556 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1996
5557 ΤΟΥΝΤΑ ΠΗΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1989
5558 ΤΟΥΡΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1977
5559 ΤΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ηρακλής M COLGATE-PALMOLIVE 1985
5683 Τρέκλας Πέτρος Θεοχάρης Άνδρας VOLTON RUNNING TEAM 1977
5560 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1969
5804 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα ΣΙΜ ΑΕ 1963
5561 ΤΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1979
5562 ΤΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F ΣΔΑΙΓΙΝΑΣ 1969
5563 ΤΡΟΥΓΚΑΚΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ  F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1975
5564 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1975
5565 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1973
5566 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   2005
5567 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΠΕΡΡΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1968
5714 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5568 ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M   1971
5569 ΤΣΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1964
5570 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   2001
5571 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M   1964
5572 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1992
5573 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1976
5574 ΤΣΑΞΙΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1971
5674 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ STARTTECH VENTURES 2004
5575 ΤΣΑΠΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1992
5576 ΤΣΑΡΚΑΤΣΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ  ΤΣΑΡΚΑΤΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ F ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1998
5577 ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1971
5578 ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F SALIGARIA 1969
5579 ΤΣΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M STARTTECH VENTURES 1977
5671 ΤΣΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ STARTTECH VENTURES 1976
5580 ΤΣΙΛΤΙΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 2002
5581 ΤΣΙΛΤΙΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 2006
5582 ΤΣΙΛΤΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1969
5583 ΤΣΙΛΤΙΚΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1974
5584 ΤΣΙΌΤΡΑ ΕΛΈΝΗ ΦΩΤΙΟΣ F   1965
5585 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1977
5586 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΦΗ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1973
5761 ΤΣΟΚΑΝΗ  ΑΝΝΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Γυναίκα CO ATHENS  1978
5587 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ M   1967
5588 ΤΣΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1970
5589 ΤΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M   1995
5590 ΤΣΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1990
5591 ΤΣΩΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  F VOLTON RUNNING TEAM 1994
5592 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1970
5593 ΦΕΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1981
5594 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ιωάννης M VOLTON RUNNING TEAM  
5595 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1982
5596 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Φραγκίσκος M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1974
5597 ΦΙΛΛΙΠΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1980
5598 ΦΛΙΓΚΟΥ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1982
5599 ΦΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F VOLTON RUNNING TEAM 1977
5600 ΦΟΥΡΓΕΖΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΟΥΡΓΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1987
5601 ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1976
5602 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1987
5688 ΦΡΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Άνδρας   1972
5603 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1993
5604 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ROJO 1973
5605 ΦΥΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1988
5775 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας NOVASPORTS RUNNING TEAM 1985
5767 ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΝΔΡΑΣ   1971
5606 ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μιχάλης M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1972
5682 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα LAMDA FLISVOS MARINA 1976
5607 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M OPEN TEAM 2006
5608 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΛΙΝΑ   F ΑΣ TAEKWONDO ΠΡΩΤΕΑΣ  
5609 ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
5610 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΣΜΑΣ F ΙΕΚ ΑΚΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1975
5611 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΟΣ Ιωάννης M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1974
5612 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1990
5613 ΧΑΜΑΚΟΥ  ΠΕΝΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1992
5727 ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5790 ΧΑΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας BOOTCAMP 1985
5614 ΧΑΜΠΕΡΗ ΣΥΛΒΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1992
5615 ΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ  
5616 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M SOFTONE 1981
5617 ΧΑΝΤΖΗ ΟΛΓΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1973
5618 ΧΑΡΔΑΛΙΑ  ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ F ΠΑΣΧΝΑ ΝΟΕΛ 1986
5619 ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΣΗΦ M ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1983
5620 ΧΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
5754 ΧΑΣΑΣΠΟΠΟYΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  Άνδρας CO ATHENS  1985
5621 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Γεώργιος M VOLTON RUNNING TEAM 1988
5622 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Κωνσταντινος F Απροσαρμοστοι 1979
5623 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1989
5624 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ F   1977
5625 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M   1984
5745 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5626 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1998
5741 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΙΩΣΗΦ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
5627 ΧΑΤΖΗΠΑΡΕΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1969
5628 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ιωακείμ M Fun run 1980
5711 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ISP PARENTS 1972
5629 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΚΛΙΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  F MSD RUNNERS  1963
5630 ΧΑΧΑΜΗ ΧΡΥΣΑ   F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1985
5631 ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 2003
5632 ΧΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1976
5633 ΧΙΟΥ ΓΙΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1974
5634 ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Παναγιώτης M VOLTON RUNNING TEAM 1976
5635 ΧΟΝΔΡΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  Παναγιώτης  M VOLTON RUNNING TEAM 1976
5636 ΧΡΗΣΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ M   1981
5637 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F MSD RUNNERS  1967
5638 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ  ΦΩΦΗ ΧΡΗΣΤΟΣ F MSD RUNNERS  1967
5639 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΙΟΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  1957
5640 ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΣΩΝ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1990
5641 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Φωτης F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1986
5642 ΧΡΥΣΟΒΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1969
5643 ΧΡΥΣΟΒΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 2005
5644 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM  
5645 ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ Ιωάννης F Run to Change Diabetes - Novo Nordisk Hellas 1984
5646 ΨΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ ΑΝΤΡΕΑΣ F   1971
5712 ΨΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1966
5647 ΨΗΜΜΕΝΟΣ ΑΛΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M SALIGARIA 1979
5648 ΨΥΧΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΗΛΙΑΣ F LAMDA FLISVOS MARINA 1970