Ανανεούμενες αλφαβητικές λίστες εκκίνησης - Eνημέρωση μέχρι 20.04.2018.

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για να προβούμε σε κάποια αναγκαία διόρθωση, σας παρακαλούμε να απευθυνθείτε, στο email   inscriptions@poseidon-athenshalfmarathon.com

Στην περίπτωση που δεν συμπεριλαμβάνεστε στην λίστα, σας παρακαλούμε γράψτε μας στο παραπάνω email, επιστυνάπτοντας το email επιβεβαίωσης της πληρωμής σας που σας έστειλε η τράπεζα ή το αποδεικτικό κατάθεσης της συνδρομής σας στα γκισέ της τράπεζας.

Η παραλαβή του πακέτου συμμετοχής σας, θα γίνεται με το ονοματεπώνυμό σας.

Τέλος, σας συνιστούμε να ενημερώνεστε για τις σημαντικές πληροφορίες που αφορούν τους αγώνες, τις Ανανεούμενες Λίστες Εκκίνησης, την Παραλαβή του πακέτου συμμετοχής σας, τις κυκλοφοροριακές ρυθμίσεις που θα ισχύσουν την ημέρα των αγώνων (Κυριακή 22/04/2018), τις  Ώρες Εκκινήσεων & Απονομών, τις Μεταφορές & τις θέσεις Πάρκινγκ κ.α. πατώντας «εδώ».

Σας ευχόμαστε ολόψυχα να χαρείτε τον αγώνα!

BIB ΕΠΩΝΥΜΟ - SURNAME ΟΝΟΜΑ - NAME ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΟΜΑΔΑ -GROUP ΕΤΟΣ
10501 ADAKALE TÜRKER M. SAVAS M   1984
10502 AKSÜT ÖMER İSMAİL M SPORTMET 1986
10001 ARCHONTIS ELEFTHERIOS LEONIDA M   1966
10002 BARNAKI FERENC FERRY M   1951
10003 BIBIRIS GEORGE STILIANOS M MYATHLETE 1972
10503 BIENIAWSKA IWONA EWA SLAVOMIR F   1974
10504 BISPO MARIE ALAIN F   1960
10505 BISPO PHILIPPE LUIS M   1994
10506 BYRNES KATE Paul F   1971
10507 CARLON AMY Gary F individual 1975
10004 CHARLESWORTH MICHAEL PAUL M CLUB 1990
10005 CHARLESWORTH RICHARD PAUL M CLUB 1988
10006 CHEDOTAL JACK Norman M Crewe Four Runners 1997
10007 CHEDOTAL KELLY Norman F Crewe Four Runners 1993
10008 CHEDOTAL NORMAN Eugene M Crewe Four Runners 1965
10009 COLUCCIA ROBERTA Nicola F MOLON LABE 1980
10508 COOMBS DOUGLAS William M   1956
10509 CROTHERS ADELE LOUISE WAYNE F SOUVLAKERS 1980
10510 CYR CHRISTIANE FERNAND F   1961
10010 DALTON PHILIP Kevin M CLUB 1989
10011 DEGRANDIS CRISTINA De Grandis F Team3FDC 1954
10511 DEMİRCİOĞLU ÖZLEM ABDULLAH F SPORTMET 1983
10512 DRAGOMİR ANTREİ İOAN M SPORTMET 1975
10846 DUBCEAC MASA ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γυναίκα MY ATHLETE 1980
10513 EINTOFT JEANNE ERIK F GAZELLER 1967
10514 ERCETIN AYHAN Ozcan M   1964
10012 FANARIOTIS IOANNIS DIMITRIOS M   1982
10515 GAGE LARRY Larry M   1962
10516 GARGANI ALEXY Alain M BZ TEAM 1996
10517 HASIMI XHOVANA JOVAN F   1993
10518 HELFGEN SINA Ralf F   1990
10925 Hoff Cathérine Hoff Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1993
10519 JENSEN BJARNE SVEND M Gazellerne 1955
10520 KAZZOUH SAMER SAMIR M   1977
10521 KIRCALIALİ SALİM  HÜSEYİN M SPORTMET 1961
10013 KIRK MARTIN Michael M Quebec runners 1964
10522 KRIMIZIS KOSTIS George M VOLTON RUNNING TEAM 2015
10523 LAFAYETTE JENINE Rupert F Salomom 1982
10524 LAMPROPOULOU CHRISTINA KLEOMENIS F SOUVLAKERS 1987
10525 LANGENHUIJZEN BERNADETTE Van der pas F   1965
10014 LE BRAS AURÉLIEN jean-yves M courir à Athènes 2005
10526 LE BRAS CHRISTELLE michel F courir à Athènes 1973
10527 LE BRAS GREGOIRE jean-yves M courir à Athènes 2002
10861 LEJA JAN JAN Άνδρας AJ team 1971
10528 MITRAKAS ANDREAS IOANNIS M   1966
10529 MOESKOPS ANNIE Moeskops F   1992
10015 MURDISON VIRGINIE Pascal F Salomon 1986
10016 NASSIS GIORGOS PANAGIOTIS M   1965
10017 NATSIS ANGELOS ATHANASIOS M   1987
10530 NIEMI TOMI Harry M   1982
10531 NIKOLIS BABIS VASILIOS M SOUVLAKERS 1985
10018 PLA ALEXANDRE PLA M   1987
10918 REINERT KATIA DAVI JOMAR REINERT Female INDIVIDUAL 1971
10532 RICCI GIOVANNA Ricci F Centro Fitness Montello 1988
10019 RILEY WILLIAM N/A M TEAM MARLEY 1990
10533 SARRISAVVA KALLIOPI Nikolaos F   1973
10534 SMINTINA SVETLANA SYMEON F SOUVLAKERS 1970
10020 STEELE ADAM Dean M Crewe Four Runners 1991
10535 SUNNY PERUMAL NAIDU SREENIVAS Sunny Perumal Naidu M Guindy Runners 1967
10536 TAYLOR JENNY JEFF F SALOMON 1979
10021 TEUMA VINCENT Louis M 4ème RCh Gap 1966
10537 THANAPALA ETHIRAJLU THIRUVENGADAM Ethiraj M Guindy Runners 1962
10538 TOMASSINI PIERINA Tomassini F Centro Fitness Montello 1954
10539 TSOURAS ANTONIOS IOANNIS M SOUVLAKERS 1986
10871 TYUKHTINA SVETLANA VALERY Γυναίκα INDIVIDUAL 1990
10540 VAN CASTEREN BERNADETTE van Gils F   1963
10541 VAN HAVERE JOHN breur M atletiek maastricht 1963
10542 VAN HAVERE KARIN jean F atletiek maastricht 1968
10022 VINCENT DIDIER MICHEL M   1961
10543 VOYCE JUDITH Clyde F   1978
10544 VREMAN BRITT Vreman F   1992
10862 WARCHOLIK ADAM KRZYSZTOF Άνδρας AJ Team 1977
10545 WINKLER GRETHE Svend F Gazellerne 1956
10023 WINTHER TINE Essy F Gazellerne 1961
10546 ZAMPELIS DEMETRE ANTONIOS M   1965
10547 ZAPTIKAR CEYDA MEMDUH F   1978
10548 ΑRIÖZ ADEM MEHMET M SPORTMET 1959
10024 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1974
10857 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1973
10025 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1966
10026 ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M NBG I-RUN 1973
10549 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1978
10550 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1958
10900 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυναίκα ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1978
10551 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M 360 ΡΑΝΕΡΣ 1985
10552 ΑΛΙΜΟΝΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F PFRT 1988
10553 ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ M ΠΑΣΧΝΑ / ΝΟΕΛ 1989
10027 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1982
10554 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1990
10555 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 1981
10556 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1987
10028 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1971
10207 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  1996
10940 ΑΝΤΩΝΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1981
10557 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1987
10558 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΚΑΡΡΑ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F   1960
10196 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1981
10559 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M   1985
10560 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M ANYFANTIS RUNNING TEAM 1968
10029 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M   1989
10561 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ιωάννης F MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1974
10030 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1978
10562 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F myathlete 1975
10563 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΥΡΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M   1970
10564 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΑΡΒΑΛ 1977
10565 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Αναστάσιος M ΑΡΒΑΛ 1985
10566 ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΟΑΚΟΣ M   1958
10567 ΑΣΤΕΡΑΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1981
10926 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1977
10568 ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Θεοφάνης M VOLTON RUNNING TEAM  
10860 ΑΧΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1979
10031 ΒΑΓΙΑΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑ Δημήτριος F VODAFONE RUNNING TEAM 1988
10032 ΒΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1998
10569 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1967
10570 ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κωνσταντίνος M VOLTON RUNNING TEAM 1983
10033 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M ΣΔΥΠ 1970
10034 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1974
10571 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1961
10035 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M   1974
10924 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1961
10572 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M COLGATE PALMOLIVE 1969
10573 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Αντώνιος-Πέτρος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1974
10574 ΒΕΛΟΝΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   1981
10575 ΒΕΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΌΛΑΟΣ F   1984
10576 ΒΗΧΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΠΑΣΧΝΑ / ΝΟΕΛ 1971
10577 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F MARATHON TEAM GREECE 1970
10036 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M ΣΑΦΑΝΣ 1967
10578 ΒΟΣΤΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M   1976
10037 ΒΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΣΤΕΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1994
10579 ΒΡΑΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   2003
10038 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1988
10039 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1976
10580 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1979
10581 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M   1981
10040 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ M PFRT 1975
10582 ΓΑΡΝΑΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M   1977
10041 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟς M   1974
10876 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας STARTTECH VENTURES 1974
10042 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ M   1988
10583 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   1975
10864 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΚΩΒΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1982
10043 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1972
10044 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1983
10584 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M   1989
10585 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1975
10586 ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ   F ΕΛ.ΑΣ. 1982
10214 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1989
10587 ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1980
10045 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   1974
10588 ΓΚΑΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1984
10589 ΓΚΙΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ (Γ.Σ. Γλυφάδας) 1982
10590 ΓΚΟΒΟΣΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F   1972
10046 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1982
10047 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΛΩΝΑΣ M   1978
10591 ΓΛΑΜΠΕΔΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΣΠΥΡΟΣ F PFRT 1969
10048 ΓΛΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1988
10592 ΓΡΑΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1974
10049 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΚΡΙΤΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ M myathlete 1971
10593 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΜΕΩΝ M   1982
10050 ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1958
10051 ΔΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1979
10594 ΔΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1991
10211 Δανιηλ Δημητριος Γεωργιος Άνδρας Argos security running team 1957
10595 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1987
10596 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ M ΠΑΣΧΝΑ / ΝΟΕΛ 1979
10052 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1978
10874 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΣΑΦΑΝΣ 1968
10597 ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ F   1968
10598 ΔΗΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ F   2002
10599 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ F   1983
10600 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M   1968
10901 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1982
10053 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1975
10601 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1975
10881 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1978
10602 ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   1972
10603 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1988
10054 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   1985
10604 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1956
10605 ΔΟΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1988
10606 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1987
10055 ΔΟΥΚΑ ΖΕΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F   1975
10917 ΔΟΥΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γυναίκα Ανεξάρτητη 1981
10056 ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M PFRT 1977
10889 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Άνδρας ΠΑΣΧΝΑ-ΝΟΕΛ 1990
10057 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M PFIZER HELLAS 1964
10607 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1972
10608 ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1970
10908 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Άνδρας OUTRUN 1985
10609 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M GAND OIL 1963
10195 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γυναίκα ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1976
10610 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   1978
BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ sex group etos
10852 ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Άνδρας τρεχαντηρια rs 1980
10058 ΕΥΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F AEGEAN RUNNING TEAM 1979
10059 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1975
10060 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F   1976
10910 ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΗΝΑΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1968
10611 ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1986
10919 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1972
10061 ΖΑΡΖΑΒΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Παναγιώτης F VODAFONE RUNNING TEAM  
10062 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Γεώργιος M Baxter  Running Team 1974
10612 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1974
10613 ΖΕΜΠΕΡΛΙΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1998
10063 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1964
10064 ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1985
10614 ΖΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M SALIGARIA 1975
10065 ΖΩΡΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΟΣ F   1970
10615 ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M   1966
10909 ΗΣΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1987
10923 θεοδωριδης γιωργος αναστασιος Άνδρας ατομικη συμμετοχη 1983
10616 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ F   1968
10066 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M   1963
10877 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας STARTTECH VENTURES 1974
10067 ΙΣΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1967
10068 ΙΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 2006
10069 ΙΣΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 2006
10884 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΜΕΛΗ Γυναίκα  MY ATHLETE 1980
10904 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1970
10619 ΚΑΒΕΤΣΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M   1988
10070 ΚΑΒΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M PFRT 1977
10071 ΚΑΓΙΑΝΝΑΚΗ KRISTBJORG ΘΕΟΔΩΡΟΣ F   1998
10939 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1968
10863 ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Γυναίκα MYATHLETE 1981
10072 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1972
10843 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1993
10620 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1993
10621 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1991
10865 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1986
10868 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1997
10073 ΚΑΛΟΓΛΟΥ ΚΙΜΩΝ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M MYATHLETE 1964
10622 ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γεώργιος M VOLTON RUNNING TEAM  
10623 ΚΑΛΥΒΑ ΛΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1987
10624 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1974
10074 ΚΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M   1964
10075 ΚΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   1996
10197 ΚΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1970
10213 ΚΑΠΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας - 1973
10625 ΚΑΠΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1992
10076 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΜΙΧΑΛΗΣ F   1977
10077 ΚΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Απόστολος F VODAFONE RUNNING TEAM 1989
10078 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   1979
10938 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1969
10079 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1990
10626 ΚΑΡΑΜΒΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1980
10080 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ M PFRT 1981
10627 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   1973
10628 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΝΑΣ M COLGATE PALMOLIVE 1979
10629 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ   F ΕΛ.ΑΣ. 1986
10081 ΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΟΥΡΑΝΗΣ ) Πέτρος M Υποδιεύθυνση Συνεργατών Γ. Κάρου - Εθνική Ασφαλιστική 1979
10082 ΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ) ΠΕΤΡΟΣ M Υποδιεύθυνση Συνεργατών Γ. Κάρου - Εθνική Ασφαλιστική 1983
10630 ΚΑΡΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F MYATHLETE 1967
10083 ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M   1959
10084 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1978
10085 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1973
10631 ΚΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M   1986
10086 ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1966
10087 ΚΑΣΙΡΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1974
10632 ΚΑΣΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1982
10633 ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M SALIGARIA 1970
10867 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1994
10634 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1973
10879 ΚΑΤΣΗΣ ΠΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1990
10635 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ F   1976
10088 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΕΥΚΛΗΣ 1970
10089 ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡ M ΣΑΦΑΝΣ 1964
10921 ΚΗΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1959
10885 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1981
10896 Κιτσακης Αναστάσιος  Στεφανος Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  1985
10636 ΚΛΕΦΤΑΚΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1968
10912 ΚΟΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας PANTZARI TEAM 1968
10090 ΚΟΚΟΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F BETTER PEOPLE 1973
10637 ΚΟΛΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ F ΑΣ ΡΗΓΑΣ 1986
10091 ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M   1967
10638 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ M REBALANCE  
10092 ΚΟΝΤΟΔΙΟΣ ΠΙΕΡΡΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M   1969
10093 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M MYATHLETE 1968
10094 ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F   1992
10639 ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M VODAFONE RUNNING TEAM 1975
10640 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΥ M BETTER PEOPLE 1989
10641 ΚΟΡΕΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1975
10642 ΚΟΣΒΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   F ΕΛ.ΑΣ. 1986
10643 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ M SALIGARIA 1973
10644 ΚΟΥΖΟΥΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1981
10095 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M Μάχιμοι Μπαμπάδες 1980
10914 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας Adidas Runners Athens 1974
10645 ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΝΕΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ F   1966
10096 ΚΟΥΤΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1978
10206 Κουτρακος Θεοδωρος Παναγιωτης Άνδρας Ατομικη 1976
10646 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M   1984
10647 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M SOFTONE 1986
10097 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΙΑΣ F   1980
10898 ΚΡΙΕΖΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας PLANET Runners Team 1977
10098 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1972
10099 ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1971
10100 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M   1978
10907 ΚΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
10648 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M SATRAPISTAS 1973
10205 Κωνσταντινίδης Συμεών Βασίλειος Άνδρας Adidas Runners 1966
10649 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ F   1970
10650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1956
10897 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1962
10102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M PFRT 1967
10651 ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1984
10203 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άνδρας Berlin Track Club 1975
10652 ΚΩΤΣΕΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1977
10103 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1973
10653 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   1953
10104 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1979
10105 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M   1974
10654 ΛΕΜΟΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M BETTER PEOPLE 1966
10106 ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M ΣΔΥΑ 1968
10655 ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M COLGATE PALMOLIVE 1982
10915 ΛΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1979
10656 ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1982
10657 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M REBALANCE  
10658 ΛΙΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1974
10659 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M BETTER PEOPLE 1983
10866 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1976
10660 ΛΙΟΓΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   1989
10661 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γεωργιος M VOLTON RUNNING TEAM  
10662 ΛΟΓΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΣΑΦΑΝΣ- 1966
10663 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   1965
10664 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   2004
10665 ΛΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F   1958
10666 ΛΟΥΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Αριστείδης M   1974
10667 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΗΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1967
10668 ΛΥΣΑΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1965
10669 ΛΩΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΡΩΞΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1998
10107 ΜΑΓΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1968
10670 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1985
10108 ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   1981
10671 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΤΡΟΣ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1971
10109 ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1989
10110 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   1981
10872 ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1981
10672 ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΦΑΙΔΩΝ M   1977
10673 ΜΑΛΙΚΟΥΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Ευάγγελος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1985
10208 ΜΑΛΙΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1980
10674 ΜΑΛΤΕΖΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1978
10880 ΜΑΝΔΡΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1994
10111 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΡΙΤΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1975
10675 ΜΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F VODAFONE RUNNING TEAM 1971
10676 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M   1988
10855 Μάντσιου Αννα Δημήτριος Γυναίκα Ατομική 1990
10891 ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1984
10677 ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1984
10112 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M   1981
10678 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΠΑΣΧΝΑ / ΝΟΕΛ 1995
10841 ΜΑΡΟΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1997
10679 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΕΛΛΗ ΜΑΡΙΟΣ F REBALANCE  
10113 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1956
10680 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Περικλής M   1970
10902 ΜΑΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γυναίκα ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1976
10114 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ M   1979
10681 ΜΑΥΡΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1966
10682 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1985
10887 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988
10684 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   1970
10685 ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 2018
10686 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ   F ΕΛ.ΑΣ. 1991
10687 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1975
10688 ΜΕΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1970
10689 ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΡΗΣ ΙΟΑΝΝΗΣ M   1997
10115 ΜΕΛΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1985
10690 ΜΕΝΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1947
10691 ΜΕΡΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F   1968
10215 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1985
10692 ΜΗΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Ιωάννης  M VOLTON RUNNING TEAM 1970
10856 ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1974
10693 ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΑΛΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M   1976
10116 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1958
10694 ΜΗΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M COLGATE PALMOLIVE 1976
10695 ΜΗΤΣΟΜΠΟΝΟΥ ΜΑΤΙΝΑ Παναγιώτης F   1984
10927 ΜΙΚΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1983
10905 ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΑΝΔΡΑΣ MEDIA MARKT  
10696 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1979
10873 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1976
10697 ΜΙΧΟΥ- ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΟΥ ΥΠΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1994
10698 ΜΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1981
10117 ΜΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1978
10699 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1967
10194 ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1982
10118 ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ M   1965
10700 ΜΟΥΧΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1980
10701 ΜΠΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1969
10202 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Άνδρας VOLTON RUNNING TEAM 1955
10882 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άνδρας ΣΑΦΑΝΣ 1969
10210 Μπαλαφα Ολγα Σοφοκλης Γυναίκα Argos security running team  1977
10119 ΜΠΑΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M   1963
10702 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA 1964
10120 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M   1974
10703 ΜΠΑΤΑΛΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ F   1995
10704 ΜΠΕΚΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M   1980
10850 ΜΠΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1986
10705 ΜΠΕΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1985
10706 ΜΠΕΡΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   1970
10707 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΠΕΝΝΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1977
10708 ΜΠΟΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1975
10121 ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1968
10709 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΝΙΚΟΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1965
10122 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M   1975
10710 ΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1994
10858 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Άνδρας Ατομική 1963
10711 ΜΠΟΥΝΑΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1981
10712 ΜΠΟΥΡΑΙΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1979
10713 ΜΠΟΥΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M BETTER PEOPLE 1989
10714 ΜΠΟΥΡΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M   1977
10123 ΜΠΡΟΎΤΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M THE RUNNISTERS 1979
10916 ΜΩΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ 1969
10715 ΜΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1989
10903 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1981
10716 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M PFRT 1986
10717 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1956
10920 ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1982
10718 ΝΤΑΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M GAND OIL 1980
10719 ΝΤΑΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M GAND OIL 1977
10720 ΝΤΑΝΤΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1980
10124 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1986
10721 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M   1982
10722 ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M BETTER PEOPLE 1989
10723 ΞΑΝΘΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F   1989
10724 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1975
10870 ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άνδρας Marathon Team Greece by Maria Polyzou 1957
10725 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΦΛΟΓΑ 1990
10726 ΟΙΚΟΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1980
10125 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1983
10727 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Δημήτριος M VODAFONE RUNNING TEAM 1985
10728 ΠΑΓΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1985
10729 ΠΑΓΩΝΑ ΝΑΝΣΥ Γεωργιος F Ναι 1975
10730 ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M SOUVLAKERS 1980
10126 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ M   1968
10731 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1973
10127 ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M BETTER PEOPLE 1981
10732 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1977
10128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ M   1983
10129 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   1969
10101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1974
10733 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1986
10734 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1987
10735 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1967
10130 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1967
10890 ΠΑΝΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1967
10131 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M   1989
10736 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M   1985
10888 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας ΠΑΣΧΝΑ-ΝΟΕΛ 1996
10200 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Κωνσταντίνος Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1973
10201 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Κωνσταντίνος Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1973
10132 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M SANTA RUNNING TEAM 1987
10737 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ιωάννης M VOLTON RUNNING TEAM 1964
10738 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M REBALANCE  
10133 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M   1975
10134 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M PAPACHRISTOS RUNNING TEAM 1970
10135 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΪΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F   1992
10136 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΣΤΗΣ F   1978
10739 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ M FLOGA RUNNING TEAM 1974
10617 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1987
10740 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M   1975
10741 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F myathlete 1977
10742 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Χρηστος F   1974
10743 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ANNA ΠΑΝΤΕΛΗΣ F   1975
10744 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1976
10137 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1973
10138 ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M MAGEIA A.C. 1977
10893 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1990
10745 ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1981
10746 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F   1961
10894 ΠΑΡΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1990
10212 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ 1985
10139 ΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M TOULAS RUNNERS 1979
10140 ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   1968
10747 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ F NALU RUNNINGE TEAM 1986
10748 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΩΜΆΣ F   1985
10899 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1981
10749 ΠΕΚΟΥΛΗ ΡΕΝΑΤΑ ΝΙΚΟΣ F   1986
10895 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Άνδρας ADIDAS RUNNERS ATHENS 1971
10750 ΠΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1972
10751 ΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M   1989
10752 ΠΕΡΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1999
10141 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ M   1982
10922 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΛΑΜΗΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άνδρας  ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1973
10142 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   1983
10753 ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΝΑΣ M TOULAS POOKEE RUNNING TEAM 1977
10754 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1971
10143 ΠΙΣΣΑΚΗ ΕΥΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ F   1993
10755 ΠΙΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1974
10144 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M   1973
10145 ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M   1975
10146 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΗΣ M SANTA RUNNING TEAM 1984
10913 ΠΟΠΟΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα PANTZARI TEAM 1979
10847 ΠΟΠΟΡΗΣ ΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας PANTZARI TEAM 1972
10756 ΠΟΣΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1951
10147 ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1975
10148 ΠΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1975
10757 ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1983
10758 ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1983
10149 ΡΑΓΟΥΖΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F   1987
10759 ΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1968
10150 ΡΑΚΤΙΒΑΝ ΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΟΜΙΚΗ 1976
10151 ΡΑΠΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F PFRT 1975
10760 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 1977
10152 ΡΕΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M THE RUNNISTERS 1979
10153 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M Υποδιεύθυνση Συνεργατών Γ. Κάρου - Εθνική Ασφαλιστική 1974
10154 ΡΗΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΣΑΦΑΝΣ 1966
10761 ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M REBALANCE  
10762 ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1982
10763 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1972
10764 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1994
10765 ΡΟΥΣΙΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1970
10155 ΡΟΥΣΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M THE RUNNISTERS 1979
10766 ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M   1979
10767 ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ F   1969
10156 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ F   1980
10768 ΣΑΓΚΑ ΛΕΛΑ ΤΑΜΑΖΙ F ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1987
10844 ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας HEALTHCURE 1982
10769 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗ ΕΞΑΚΟΥΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1973
10770 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1987
10771 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1963
10157 ΣΑΠΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1991
10772 ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1980
10158 ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   2005
10159 ΣΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1968
10209 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1978
10773 ΣΑΡΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F MYATHLETE 1975
10774 ΣΑΧΙΝΗ ΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F myathlete 1979
10160 ΣΗΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1992
10775 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M VOLTON RUNNING TEAM 1967
10776 ΣΚΙΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1992
10869 ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα myathlete 1968
10777 ΣΟΛΤΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ F STARTTECH VENTURES 1988
10778 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΚΩΝΑΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  & ΑΣΚΗΣΗΣ  1974
10906 ΣΟΥΡΜΠΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 0 ΓΥΝΑΙΚΑ MEDIA MARKT  
10779 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΡΙΑΤΟΦΟΡΟΣ M   1982
10161 ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1975
10162 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 1977
10163 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M PFRT 1989
10845 ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ  1993
10780 ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Νικόλαος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1981
10781 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1MOREKM 1969
10782 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1992
10783 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   1965
10878 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1970
10784 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Κωνσταντίνος M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1963
10785 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ  ΒΑΣΩ ΦΩΤΙΟΣ F ΠΑΣΧΝΑ / ΝΟΕΛ 1971
10786 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Σταύρος M   1980
10164 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M   1979
10787 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1949
10788 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1976
10165 ΣΤΟΥΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F   1972
10166 ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1977
10886 ΣΤΡΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1978
10789 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1973
10167 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M   1990
10790 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M   1984
10848 ΤΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΊΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γυναίκα Ναι 1988
10791 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Χρηστος F VOLTON RUNNING TEAM 1981
10792 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1979
10168 ΤΑΣΟ ΑΝΤΟΝΕΛΑ NIKO F PFRT 1973
10793 ΤΑΣΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M myathlete 1969
10794 ΤΕΡΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M   1957
10169 ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ F Adidas Runners Athens 1991
10795 ΤΖΑΒΕΛΛΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΣΤΑΣ F REBALANCE  
10796 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1963
10170 ΤΖΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M MARATHON CLUB 1973
10797 ΤΖΑΦΕΡΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΓΙΑΝΝΗΣ F ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1984
10798 ΤΖΕΛΆΛΗ ΝΤΑΪΆΝΑ ΓΕΏΡΓΙΟΣ F   1959
10171 ΤΖΙΝΤΖΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M   1959
10172 ΤΟΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M   1985
10173 ΤΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M PANTZARI TEAM 1970
10799 ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M SANTA RUNNING TEAM 1981
10849 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Άνδρας τρεχαντηρια rs 1981
10851 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Άνδρας τρεχαντηρια rs 1977
10854 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άνδρας MARIA POLYZOY MARATHON TEAM 1963
10892 Τσαγκανης  Θεοδωρος Παναγιωτης Άνδρας Ατομική  1981
10875 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΘΕΟΦΙΛΟΣ Άνδρας Ποντιος 1983
10800 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Θεοφάνης M ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1967
10174 ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΡΑΤΟΣ F PFRT 1992
10175 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M BETTER PEOPLE 1975
10801 ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ Λουκας F VOLTON RUNNING TEAM  
10802 ΤΣΑΛΑΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M   1968
10803 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΜΛΙΟΣ M   1970
10804 ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1988
10176 ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΣΑΦΑΝΣ 1961
10805 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΑΡ/ΠΟΣ M REBALANCE  
10806 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M REBALANCE  
10807 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M REBALANCE  
10808 ΤΣΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F 1MOREKM 1990
10177 ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M SANTA RUNNING TEAM 1978
10809 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M ΕΛ.ΑΣ. 1978
10810 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Γ.Ν.Ο ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1976
10178 ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M Summit Runners Ermionidas 1971
10179 ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΠΑΡΙΣ ΜΙΧΑΗΛ M   1963
10811 ΤΣΙΚΛΗΣ ΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M REBALANCE  
10812 ΤΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ F   1981
10813 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1958
10814 ΤΣΙΟΥΚΑ ΝΑΝΣΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F   1978
10815 ΤΣΙΤΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1981
10180 ΤΣΙΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F   1973
10181 ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F SANTA RUNNING TEAM 1989
10816 ΤΣΟΥΝΗ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1992
10817 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1983
10818 ΦΑΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M   1980
10819 ΦΑΚΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1967
10182 ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   1976
10820 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ F OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1964
10821 ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M ΕΛ.ΑΣ. 1983
10183 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 1971
10822 ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1978
10823 ΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ (Γ.Σ. Γλυφάδας) 1978
10824 ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1982
10184 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 1981
10825 ΦΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   1969
10826 ΦΟΥΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ F   1998
10198 ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρας NOVA SPORT RUNNING TEAM 1975
10827 ΦΟΥΡΤΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1988
10185 ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M VODAFONE RUNNING TEAM 1968
10186 ΦΡΥΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   1988
10828 ΦΥΤΡΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ F   1982
10859 ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Άνδρας Ατομική 1987
10829 ΧΑΝΤΖΗ ΟΛΓΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F   1973
10187 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M NOVASPORTS RUNNING TEAM 1981
10830 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΗΣ F PFIZER HELLAS 1969
10831 ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ MOYMIN ΦΑΧΡΕΤΤΙΝ M SPORTMET 1988
10832 ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Χρήστος F ONASSIS SCHOLARS' ASSOCIATION 1973
10853 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1982
10188 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M MARISTES RUNNERS 1969
10189 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M   1984
10833 ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M   1972
10834 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F   1974
10835 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ F SALIGARIA 1984
10204 ΧΑΤΖΗΧΑΛΕΠΛΗ ΧΑΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυναίκα THE RUMMERS 1988
10190 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F   1977
10836 ΧΑΧΑΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F   1976
10199 ΧΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1976
10191 ΧΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F MYATHLETE 1968
10837 ΧΟΥΧΟΥΜΗ ΦΡΟΣΩ ΘΩΜΑΣ F PFRT 1976
10838 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ΗΛΙΑΣ F VOLTON RUNNING TEAM 1967
10192 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ M ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 1975
10839 ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ 1970
10193 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΖΑΡΟΣ F RAFINA RUNNERS 1979
10840 ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M   1974
10842 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γυναίκα ΑΤΟΜΙΚΗ 1993
10883 ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1988