BIB ΕΠΩΝΥΜΟ - SURNAME ΟΝΟΜΑ - NAME ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΟΜΑΔΑ - GROUP
2001 ACUNA CATHERINE JOY JERRY F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2002 ANTOLIN CLE ANN ADELMO F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2003 ANTUNES AURORA vitor F  
2004 APOSTOLIDIS ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΗΕ ΒΕST ΣΑΒΒΑΣ M  
2005 ARVANITIS STELLA MICHAEL F GS GLYFADAS
2006 BAHAUDDIN SARAH SHOHAG F  
2007 BAILOUGOURIS ANGELA KONSTANTINOS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2008 BAILOUGOURIS JENNIFER ANNA KONSTANTINOS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2009 BELACHO ALTHEA MARIE ROMAN F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2010 BELACHO MARIA ZION ROMAN F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2011 BESAGAS THEODORI EDMUND M 15TH DIM. SXL. ATHINA
2557 BRESCAN ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2558 BRESCAN ΜΑΡΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2559 BRESCAN ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2012 CABUGA ALOEWINA AMANCIO F  
2013 CARINO ELAIZA STEF ELIEZER F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2014 COMIA ARGIRY ELMER M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
2015 DE CASTRO JUNE ANN MARC F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2016 DEEPAK YASH Jadhav M  
2017 DESAGUN BLUNIO BLU M PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2544 Dhondt-Bourouni Xenia Frank ΚΟΡΙΤΣΙ  
2018 GALIK ADAM Tichy M #theathlete #staleatlet
2019 GARCIA JEREMY JERRY M PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2020 IOANNIDOU KATERINA DIMITRIS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2021 JARAMILLA MARJORIE TESSA JOEL F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2022 JARAMILLA JOMAR JAMES JOEL M PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2023 LENARD LUKAS RAFAL M  
2024 LENARD ALEKSANDRA RAFAL F  
2025 MIRANO MILA CRISTINA MARBANS F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2026 PIZZARO KYLEEN ANGELA RONALD F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2027 TALO CON-CON DANNY M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
2028 TORDECILLA ALEIANA Xxxx F Wena tordecilla
2029 VILLAHERMOSA DENISE RICO F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2030 VLASOV FROL Aleksandr M  
2031 YADAO LEXTER ERNAN M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
2032 YATSYKOUSKA NATASHA VLADIMIR F PINOY ZUMBA FITNESS CLUB
2033 ZAFFRAN LAURENT Laurent M  
2034 ZAFFRAN TOM Laurent M  
2035 Α΄Ι'ΡΑΠΕΤΩΒ ΖΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΥ F  
2036 ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M  
2037 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2038 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2039 ΑΔΑΜΙΔΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2040 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Χαράλαμπος F  
2041 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ Χαράλαμπος M  
2042 ΑΘΗΝΑ ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2043 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ F  
2044 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ M  
2045 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ
2046 ΑΝΑΔΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2047 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2048 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2049 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΩΜΑΣ F  
2050 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΒΙΡΑ ΘΩΜΑΣ F  
2051 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2052 ΑΝΔΑΛ ΣΑΡΑΗ ΔΑΝΙΕ F  
2053 ΑΝΔΡΕΩΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ M  
2054 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΗΛΙΑΣ F  
2055 ΑΝΔΡΟΥΤΣΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2056 ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Κωνσταντίνος M  
2057 ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ   M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2594 ΑΝΕΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΓΟΡΙ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
2058 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2059 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2060 ΑΞΙΣΑ ΕΛΕΝΗ Νικόλαος F  
2061 ΑΞΙΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Νικόλαος M  
2576 ΑΞΙΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2062 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ASPASIA QUEEN ΣΑΒΒΑΣ F  
2063 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M  
2064 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ M ΟΜΑΔΑ
2065 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΡΗΓΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F  
2066 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2571 ΑΡΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2067 ΑΣΙΣ ΑΛΞΑΥ ΑΛΕΧ M  
2068 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2069 ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M  
2070 ΒΑΖΑΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F  
2071 ΒΑΡΟΥΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟς F  
2072 ΒΑΡΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2073 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ F MDX
2074 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MDX
2075 ΒΕΡΙΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F VODAFONE RUNNING TEAM
2076 ΒΙΧΙ ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΕΝΤΟΡ F ΟΜΑΔΑ
2077 ΒΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γεώργιος F  
2078 ΒΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Γεώργιος M  
2079 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ - ΔΑΦΝΗ ΔΙΟΝΥΣΗΣ F  
2080 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M  
2081 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2082 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2083 ΒΟΥΤΣΙΝΆΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ Κωνσταντίνος M Marathon club
2084 ΒΟΥΤΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M #1morekm
2085 ΒΡΑΪΛΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΘΑΝΟΣ M  
2086 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F  
2087 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M  
2088 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2089 ΓΕΡΑΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2090 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κωνσταντίνος M  
2091 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Κωνσταντίνος M  
2566 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΜΑΝΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2568 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2092 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2093 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2094 ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΛΑΟΣ M  
2095 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M  
2096 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2097 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F  
2098 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F  
2099 ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M  
2101 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F  
2102 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M  
2103 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ M  
2104 ΓΙΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΑΡΓΥΡΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2105 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ F  
2106 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M  
2107 ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Κωνσταντινος F  
2108 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2109 ΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2110 ΓΚΑΣΙΝΣΚΑΓΙΑ ΠΩΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ
2111 ΓΚΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M  
2112 ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M  
2113 ΓΚΕΟΡΓΙΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΝΤΙΑΝΑ M  
2545 ΓΛΕΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2546 ΓΛΕΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2114 ΓΟΡΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ Βασίλης F  
2115 ΓΟΡΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Βασίλης F  
2116 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ F  
2117 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ F  
2118 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ F  
2119 ΓΡΑΝΤΖΑ ΕΛΛΑΔΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ F  
2120 ΓΡΑΝΤΖΑ ΦΕΡΣΑΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ F  
2121 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΜΗΡΟΣ M  
2122 ΔΑΝΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Εύα M  
2123 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2124 ΔΕΡΒΗ ΜΑΪΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F ΤΑ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΑ
2125 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M  
2577 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M  
2127 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2128 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2129 ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2130 ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2131 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΥΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2132 ΔΡΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2133 ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2134 ΔΡΟΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2135 ΔΡΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑ M LAMDA FLISVOS MARINA
2136 ΔΡΟΥΓΚΑ ΡΑΝΙΑ ΗΛΙΑ F LAMDA FLISVOS MARINA
2137 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2138 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2139 ΕΝΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ F  
2140 ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M  
2141 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ M ΝΑΙ
2142 ΕΞΑΡΧΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M  
2143 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΖΩΗ ΗΛΙΑΣ F ΝΑΙ
2144 ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ F ΝΑΙ
2145 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ F 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ
2553 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2554 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2555 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2146 ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M ΑΠΣ ΝΕΥΤΩΝ
2147 ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M ΑΠΣ ΝΕΥΤΩΝ
2148 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2149 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M  
2150 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΟΙΒΟΣ F  
2151 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΦΟΙΒΟΣ F  
2152 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ F  
2547 ΖΑΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2548 ΖΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2153 ΖΑΚΕΣΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2154 ΖΑΜΠΟΥΝΗ ΕΒΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2155 ΖΑΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2156 ΖΑΡΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2157 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Θανάσης M  
2158 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2159 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M  
2160 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M  
2161 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ F  
2162 ΖΗΣΙΑΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2163 ΖΟΛΩΤΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2164 ΖΟΡΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M  
2165 ΖΟΡΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΩΝΥΣΙΟΣ M  
2166 ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ
2167 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M  
2168 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ F  
2169 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΑΡΙΟΣ F  
2170 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΡΑΦΑΛΕΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ F ΟΜΑΔΑ
2171 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2172 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F  
2173 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F  
2174 ΙΑΤΡΙΔΗ ΙΡΙΔΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ F  
2562 ΙΟΥΛΙΑ ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2175 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2176 ΚΑΒΑΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2177 ΚΑΒΑΡΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2178 ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2179 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M  
2180 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΝΘΙΑ ΖΩΗ ΛΥΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2181 ΚΑΚΑΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F Σύλλογος γονέων 11 Δημοτικό Παλαιού Φαληρου
2182 ΚΑΚΑΒΑΣ ΙΑΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Σύλλογος γονέων 11 Δημοτικό Παλαιού Φαληρου
2183 ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Παλαιού Φαληρου
2184 ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M  
2185 ΚΑΚΑΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ
2186 ΚΑΚΑΝΤΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ F 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ
2187 ΚΑΚΑΡΟΥΝΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Παναγιωτης F  
2188 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M  
2189 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2190 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2580 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2582 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2191 ΚΑΛΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M  
2192 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑ ΠΑΥΛΟΣ M  
2193 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M  
2194 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M  
2195 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2196 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νικόλαος M  
2197 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Νικόλαος M  
2198 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2199 ΚΑΛΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M  
2200 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M  
2201 ΚΑΝΑΒΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M  
2202 ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ F  
2203 ΚΑΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2204 ΚΑΠΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2205 ΚΑΠΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΣ-ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2206 ΚΑΡΑΓΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M  
2207 ΚΑΡΑΓΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M  
2208 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΙΚΑΕΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F  
2209 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M  
2210 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ITAY ΧΡΗΣΤΟς M  
2211 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2212 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2213 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2214 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2215 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2216 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M LAMDA FLISVOS MARINA
2217 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F LAMDA FLISVOS MARINA
2218 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ F  
2219 ΚΑΡΑΣΑΡΙΝΗ ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2220 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2221 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2222 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F  
2223 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M  
2224 ΚΑΡΔΑΡΗ ΑΝΝΑ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ F  
2225 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ   M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2226 ΚΑΣΑΙ ΕΝΤΙΟΝΙΣ ΙΛΙΡ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2227 ΚΑΣΙΡΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΔΡΕΑΣ F  
2228 ΚΑΣΙΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M  
2229 ΚΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2230 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2231 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΦΩΤΗΣ M  
2232 ΚΑΤΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M  
2233 ΚΑΤΣΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M  
2234 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2235 ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M  
2236 ΚΕΣΤΕΜΠΕΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M  
2237 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M  
2238 ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ M  
2239 ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ F  
2240 ΚΙΤΤΕ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2241 ΚΙΤΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2242 ΚΛΑΙΡΗ ΜΑΤΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2243 ΚΛΑΜΠΑΝΗ ΙΟΛΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ F  
2244 ΚΛΑΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2245 ΚΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2246 ΚΛΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2247 ΚΛΗΣΙΑΡΧΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F  
2248 ΚΛΗΣΙΑΡΧΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M  
2249 ΚΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M  
2250 ΚΟΛΛΙΑ ΖΩΗ Παναγιώτης F  
2251 ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Παναγιώτης M  
2252 ΚΟΝΔΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F  
2253 ΚΟΝΔΥΛΗ ΝΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2254 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2255 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2256 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2257 ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ευάγγελος M  
2258 ΚΟΡΕΛΑ ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F  
2259 ΚΟΡΕΛΑ ΧΡΥΣΗΙΔΑ   F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2260 ΚΟΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M  
2261 ΚΟΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2262 ΚΟΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κωνσταντινος M  
2263 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ F ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2264 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M  
2265 ΚΟΥΛΟΥΚΥΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΩΡΟΣ F  
2266 ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F  
2267 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F  
2268 ΚΟΥΦΟΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M  
2269 ΚΟΥΦΟΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M  
2270 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2271 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2272 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2273 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2583 ΚΡΑΧΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2274 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2275 ΚΡΟΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2276 ΚΡΟΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2277 ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2278 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Μάνος M  
2564 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2565 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙΛΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2279 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M SATRAPISTAS
2280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M SATRAPISTAS
2281 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M  
2575 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M  
2283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ F  
2284 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2285 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ M  
2287 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M  
2288 ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2289 ΛΑΛΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2290 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M  
2291 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2292 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2293 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2294 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΤΖΑΝΕΤ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2295 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΒΕΡΙΝΑ Κωνσταντίνος F  
2296 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M  
2297 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F  
2298 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M  
2299 ΛΙΓΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MDX
2300 ΛΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2301 ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2302 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2303 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2551 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΕΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2304 ΛΟΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2305 ΛΟΜΠΑΡΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2306 ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2307 ΛΟΤΣΑΡΗ ΣΑΝΤΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2569 ΛΟΤΣΑΡΗ ΣΑΝΤΥ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2570 ΛΟΤΣΑΡΗ Μ.   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2308 ΛΟΥΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Γεωργιος M  
2309 ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γεωργιις M  
2310 ΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Αδαμαντιος F  
2311 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M  
2312 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΟΣ F  
2313 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΟΣ F  
2314 ΛΩΛΟΣ-ΑΛΓΚΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M  
2315 ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ F  
2316 ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΧ F  
2317 ΜΑΘΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M  
2318 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M  
2319 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΓΑ ΓΑΒΡΙΗΛ F  
2572 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΛΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2573 ΜΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2320 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ M  
2321 ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2322 ΜΑΡΙΑ ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2323 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2324 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ F  
2325 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ F  
2549 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2326 ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2327 ΜΑΥΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΜΗΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2328 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗΣ F  
2329 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2330 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2331 ΜΕΛΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2332 ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2333 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2334 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2335 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M  
2336 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2337 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ F  
2338 ΜΙΚΑΕΛΑ ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2339 ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2340 ΜΙΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ιωαννης F  
2341 ΜΙΤΖΑ ΕΛΛΗ Ιωαννης F  
2342 ΜΙΤΖΑΣ ΑΡΡΕΝ Ιωαννης M  
2343 ΜΙΧΑ ΜΑΙΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F  
2344 ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M  
2345 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 1ο Δημοτικό Παλαίου Φαλήρου
2346 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ F ΟΜΑΔΑ
2347 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2348 ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M  
2349 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M  
2350 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M  
2351 ΜΟΣΚΟΦΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ ΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ F  
2352 ΜΟΣΤΡΟΥ ΛΥΔΙΑ ΘΩΜΑΣ F ΜΥ ΑΤΗΛΕΤΕ
2353 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2354 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2355 ΜΟΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2356 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΙΟΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F  
2357 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΣΣΑΜ Χουσάμ M  
2358 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΥΑΛΙΝΤ Χουσάμ M  
2359 ΜΟΥΣΤΑΧΆ-ΟΥΣΤΑΠΑΣΊΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ MOHAMMED M  
2360 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΖΑ ΦΩΤΙΟΣ F Γ.Σ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2361 ΜΠΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
2362 ΜΠΑΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ F 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
2363 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΜΑΡΊΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2364 ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ - ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2365 ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2366 ΜΠΕΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2367 ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΕΥΑ ΓΕΩΡΓΙΟς F  
2368 ΜΠΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ F  
2369 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΡΗΣ F LAMDA FLISVOS MARINA
2370 ΜΠΟΥΖΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2371 ΜΠΟΥΖΙΚΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2372 ΜΠΟΥΡΝΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αθανασιος M  
2373 ΜΠΟΥΡΝΕΛΕΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Αθανασιος M  
2374 ΜΠΟΥΡΤΕΑ ΚΡΙΣΤΕΛ ΦΛΟΡΙΝ F  
2375 ΜΠΟΥΡΤΕΑ ΔΙΟΝΥΣΗ ΦΛΟΡΙΝ M  
2376 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M  
2377 ΜΠΥΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΥΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ F  
2378 ΜΠΥΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M  
2379 ΜΥΚΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2380 ΜΥΛΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2381 ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ Γεώργιος F  
2382 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2383 ΜΥΛΩΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ Γεώργιος M  
2384 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M  
2385 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2386 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ   F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2387 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2388 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2389 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M  
2390 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M  
2391 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2392 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2393 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
2394 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΔΑΥΙΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2395 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΝΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ F  
2396 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M  
2397 ΝΟΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M  
2398 ΝΤΙ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ερνεστο M  
2399 ΝΤΙ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΒΙΚΤΩΡΑΣ Ερνεστο M  
2400 ΝΤΡΟΜΠΟΝΙΚΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 1ο Δημοτικό Παλαίου Φαλήρου
2401 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΗΣΤΟΣ F MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU
2402 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M NALU RUNNING TEAM
2403 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F NALU RUNNING TEAM
2404 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F NALU RUNNING TEAM
2405 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M  
2406 ΠΑΙΖΗΣ ΡΑΝΤΟΙΚΟΒΙΤΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΕΓΙΑΝ M  
2407 ΠΑΛΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M  
2408 ΠΑΛΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M  
2567 ΠΑΛΝΤΑ ΕΛΕΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2409 ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F  
2410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2411 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2412 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2413 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2414 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2415 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ ΗΛΙΑΣ M  
2578 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2416 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κωσταντινος M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2417 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2418 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2419 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M  
2420 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΠΥΡΟΣ F  
2421 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M  
2560 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2561 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2563 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2590 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ  
2422 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F  
2423 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΙΚΟΣ F 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ
2591 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ  
2424 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΜΕΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2425 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2426 ΠΑΠΑΝΟΥΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΡΑΤΟΣ M  
2427 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΑΔΑ
2428 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΑΔΑ
2429 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F ΟΜΑΔΑ
2430 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M  
2431 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ F  
2432 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M  
2433 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M  
2434 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2435 ΠΑΣΠΑΛΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M NALU RUNNING TEAM
2436 ΠΑΣΣΑ ΘΕΟΔΏΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ F  
2437 ΠΑΣΣΑ ΣΠΥΡΙΔΙΑΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ F  
2438 ΠΑΤΡΙΚΑΡΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ F  
2439 ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M  
2552 ΠΑΤΣΑΡΟΣ ΧΑΡΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2440 ΠΕΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2441 ΠΕΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    F ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2442 ΠΕΝΗΤΑ ΡΕΑ ΒΑΣΙΛΗΣ F  
2443 ΠΕΝΗΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M  
2444 ΠΕΤΡΑΚΗ ΡΑΝΙΑ Νίκος F  
2445 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Νικόλαος M  
2446 ΠΕΤΡΙΒ ΖΩΗ ΙΒΑΝ F  
2447 ΠΕΤΡΙΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΒΑΝ M  
2448 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F  
2449 ΠΕΤΣΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M TOULAS POOKEE RUNNING TEAM
2450 ΠΕΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M TOULAS POOKEE RUNNING TEAM
2451 ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2452 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2453 ΠΛΑΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2454 ΠΛΕΣΣΑΣ NOTIS ΙΩΆΝΝΗΣ M  
2455 ΠΛΕΣΣΑΣ ΜΙΧΑΉΛ ΙΩΆΝΝΗΣ M  
2456 ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M  
2457 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2458 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M  
2459 ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  
2460 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M  
2461 ΡΑΝΙΑ ΜΑΤΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2581 ΡΗΜΠΑΜΠΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2584 ΡΗΜΠΑΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2585 ΡΗΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΡΙΑΔΗΣ   ΑΓΟΡΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2462 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M  
2463 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M  
2464 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M  
2465 ΡΟΓΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M ΝΕΥΤΩΝ
2466 ΡΟΥΠΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M  
2467 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2468 ΣΑΒΒΑΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F  
2469 ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2470 ΣΑΛΙΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M  
2471 ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2472 ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ ΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ F  
2473 ΣΕΝΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M  
2595 ΣΙΑΓΓΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
2474 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ Φώτης F  
2574 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2475 ΣΚΟΤΤΗ ΙΣΜΗΝΗ ΔΡΟΣΟΣ F  
2476 ΣΚΟΤΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΡΟΣΟΣ F  
2477 ΣΟΦΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F  
2478 ΣΠΕΝΤΖΑ ΕΡΣΗ ΝΙΚΟΣ F  
2479 ΣΠΕΝΤΖΑ ΜΑΡΙΖΑ ΝΙΚΟΣ F  
2480 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M  
2481 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ F  
2482 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΚΛΕΦΤΑΚΙΑ
2483 ΣΤΑΜΟΥΛΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2484 ΣΤΑΜΟΥΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2485 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2486 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΟΣ Ιωάννης M  
2487 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΩ ΓΙΩΡΓΟΣ F ADIDAS RUNNERS ATHENS
2488 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2489 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2490 ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2491 ΣΤΡΙΜΠΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M  
2492 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΣΟΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F  
2493 ΣΩΖΟΥ ΒΕΝΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΗΣ F  
2494 ΣΩΤΗΡΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M ΓΣ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΊΝΙΟΥ
2495 ΣΩΤΗΡΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M ΓΣ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΊΝΙΟΥ
2496 ΤΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ F  
2592 ΤΑΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
2593 ΤΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   ΑΓΟΡΙ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
2497 ΤΖΑΒΕΛΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M  
2498 ΤΖΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2499 ΤΟΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M TOGIAS PERFORMANCE TEAM
2500 ΤΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M TOGIAS PERFORMANCE TEAM
2501 ΤΡΙΑΔΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M  
2542 Τρύπα Χριστιάννα Κωνσταντίνου ΚΟΡΙΤΣΙ LAMDA FLISVOS MARINA
2543 Τρύπα Βασσιλική Κωνσταντίνου ΚΟΡΙΤΣΙ LAMDA FLISVOS MARINA
2550 ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΙΡΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2556 ΤΣΑΚΠΙΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2502 ΤΣΑΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F  
2503 ΤΣΑΤΣΟΥ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ F  
2504 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2586 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ  
2587 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΚΟΡΙΤΣΙ  
2505 ΤΣΙΛΤΙΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
2506 ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ F NALU RUNNING TEAM
2507 ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ F NALU RUNNING TEAM
2508 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ F  
2509 ΤΣΙΡΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2510 ΤΣΙΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ F  
2511 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M  
2512 ΤΣΙΦΡΗΚΑΣ ΑΡΡΕΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M  
2513 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M  
2514 ΦΑΜΕΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΙΑΚΩΒΟΣ F  
2515 ΦΑΜΕΛΗ ΑΓΑΘΗ ΗΛΙΑΝΗ ΙΑΚΩΒΟΣ F  
2516 ΦΕΛΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2517 ΦΟΛΟΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΓΙΒΡΓΟΣ M  
2518 ΦΡΑΓΓΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΣΤΗΣ F  
2519 ΦΡΑΓΓΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ F  
2520 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2521 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M  
2522 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F  
2523 ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M  
2524 ΦΩΤΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ Δημητριος F Γ.Ν.Ο. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2525 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M OPEN TEAM
2526 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F OPEN TEAM
2527 ΦΩΤΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣ ΦΩΤΗΣ M  
2528 ΧΑΒΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M  
2529 ΧΑΒΟΥ ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ F  
2588 ΧΑΛΑ ΒΑΛΙΑ   ΚΟΡΙΤΣΙ NOVASPORTS RUNNING TEAM
2589 ΧΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΓΟΡΙ NOVASPORTS RUNNING TEAM
2530 ΧΑΡΑΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M  
2531 ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ M  
2532 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ
2533 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ
2534 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ F 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
2535 ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ F  
2536 ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M  
2537 ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΟΜΑΔΑ
2538 ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ    M ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 
2539 ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ F  
2540 ΨΑΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F  
2541 ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M  

 

 

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα www.poseidon-athenshalfmarathon.com/